SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy pierwszym cyklu z SARM (GW OSTATYNA)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1031

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

87

Wzrost

183-185

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

2-3 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2600 kcal 200g białka - 50 tłuszczy - reszta węgle

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Opisz swój plan treningowy

5 razy w tygodniu /3 klata/2 plecy/1nogi

Cel cyklu

Redukcja regeneracja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Poniżej 20 - w dobrym świetle znów lekko wychodzi zarys abs

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak skłonności,wręcz przeciwnie

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Przez bark staram się robić mniejszym obciążeniem (80 na 8)/110/190/200
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Czesc,przez długi czas byłem niezdecydowany lecz po waszych sugestiach i pomocy - zdecydowałem się;) Żeby nie zaśmiecać forum moimi postami - dodaje ostatnie zapytanie.
Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc !
Otóż mój plan:
Planuje redukcje 8 tygodniowa TYLKO na GW 50156 z SARM OSTATYNA MK2866,redukcje poprowadzę jeszcze po „cyklu” aż do pełnego wycięcia (około 6-8% fatu).
Chciałbym fajnie spalić fat oraz wyleczyć ból barku. Byłem u lekarza i jest to przećwiczony staw wiec nie ma tragedii:)
Jeszcze nie chce używać igły,planuje zacząć za około rok w okresie masowym aby w pełni wykrozystac pierwszy cykl :)
Przed cyklem który zacznę Max w lutym-zrobie sobie badania testosteronu.
Z tego co wiem ostatyna może - ale nie musi zablokować. Także po cyklu znów zrobiłbym Badania aby się upewnić.
Wiec moje pytania:
-Jak polecacie dawkować ? Czytałem różne fora ale są dość stare,wiec może ktoś z was poleci dawki ?
-Czy jakieś osłonki na wątrobę będą potrzebne ? Podobno nie ryja wątroby.
-Ile czasu po cyklu z ostaryny pójść zrobić badania ? Po jakim czasie po odbloku zrobić ponowne barania Oraz co na odblok i przez ile czasu ?:)
-Czy są możliwe spadki,jeżeli dieta jest trzymana w 99% oraz suplementacja jest dobrze dopięta. (Słyszałem ze nie,ale może znów ktoś na swoim przykładzie powie)
I może jakieś rady ? Słyszałem ze trzeba uważać z węglami żeby nie było ich za mało przy gw
Dzięki za cierpliwość i pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30878
Po.pierwsze to chyba chodzi o ostaryne ale to mniej istotne.Druga sprawa zejscie z bf 20 do 6-8% bedzie wymagalo naprawde sporo ale napewno po 8tyg na ostrynie raczej w cuda bym nie wierzył.Diete musisz miec dopietą na maksa.Na bark sprobuj peptyd bpc 157 inj to cos moze pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Wybacz literówka. Dieta jest dobrze dopięta i ciagle będzie :D Po cyklu będę nadal trzymać michę żeby zejść do tego bfu w 3-4 miesiące.
najbardziej chodzi właśnie o kwestie odbloku - kiedy po cyklu udać się i sprawdzić poziom testa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30878
Jestes na deficycie kalorycznym wchodzac na redu ta osta ma Ci troszke pomoc.Te 8 tyg to krotki okres czasu i generalnie zadales pytanie o spadki raczej jestes na deficycie to chudniesz i wszystko zalezy od diety i treningu i aerobów to caly sekret.Przy sarmach ew na wątrobe nac.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Dzięki wielkie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Widzę ze masz fajne pojęcie,wiec może jescze odpowiesz czy jest jednak sens stosowania tej osty z gw na początku redukcji ? Czy może lepiej na końcu dodać ? Bo redukcje mysle ze poprowadzę do czerwca :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30878
Zrobilbym badania przed i po cyklu podstawa aspat alt lipidogram testosteron kortyzol progestreon prolaktyna estradiol lh fsh.Wzialbym od poczatku malą dawke 10mg i potem ew stopniowo zwiekszał.Pociagnalbym cykl do 12tyg.Aczkolwiek na samej diecie i ciezkim treningu tez da sie zrobic dobrą redu.Jak zablokuje to ew.listek clomidu ale to sprawdzisz badaniami.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 139 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2225
ja powiem z WLASNEGO doswiadczenia.
ODPUŚĆ chlopie, zablokuje Cie , namiesza w hormonach i bedziesz mial co najwyzej SPADKI a nie to czego oczekujesz.
zryje Ci watrobe i zdrowie, nie wiadomo poprostu na co trafisz.

sam nie chcialem igiel, a od pierwszego razu polubilem, brac pewny srodek, testosteron, a nie jakis syf .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
_GANGSTA_
Zrobilbym badania przed i po cyklu podstawa aspat alt lipidogram testosteron kortyzol progestreon prolaktyna estradiol lh fsh.Wzialbym od poczatku malą dawke 10mg i potem ew stopniowo zwiekszał.Pociagnalbym cykl do 12tyg.Aczkolwiek na samej diecie i ciezkim treningu tez da sie zrobic dobrą redu.Jak zablokuje to ew.listek clomidu ale to sprawdzisz badaniami.


Okej dzięki !
Jeszcze tylko pytanko - jeżeli zakończę już cykl na tej oscie i gw- po jakim czasie się przepadać od zakończenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Pod koniec osty czy cie nie zablokowalo
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zejście po długim cyklu

Następny temat

Odblok po propie

WHEY premium