SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy diecie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 492
Witam, mógłby ktoś pomóc mi przy ułożeniu diety? Ważę 66 kg przy wzroście 178 kg, ćwiczę już z 2 miesiące. Postanowiłem także kupić sobie jakiś suplement, nie potrafię się namyśleć jaki... Gainer, białko lub Bulk, chciałbym dobrze wyglądać (nie przytyć jakoś na lato), ale nie wiem sam czy potrzebuje nabrać masy czy po prostu dobrze się odżywiać i ćwiczyć ponieważ jedni mówią mi raz że jestem chudy, drudzy że dobrze zbudowany przez co się zagubiłem ^.^ wg mnie jestem mezomorfikiem. Jestem raczej początkujący w tych tematach, także proszę o wyrozumiałość.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Potrzebne Ci rzeczywiscie jest dobre odzywianie i ciezki trening. Bialko i gainer zbedne
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 492
A czy uzupełnianie tej diety białkiem czy gainerem nie daje lepszych efektów? nie zawsze jesteśmy w stanie zjeść odpowiedniej ilości węgli / białka z pożywienia. Nie wiem do końca jak i co mam jeść, dlatego proszę o pomoc.


Zmieniony przez - N1ghtmar3 w dniu 2016-02-28 17:58:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Rzeczywiscie te odzywki to uzupelnienie diety, tylko trzeba wiedziec jakie sa braki

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
N1ghtmar3
A czy uzupełnianie tej diety białkiem czy gainerem nie daje lepszych efektów?


Najlepiej wszystko dać z pożywienia, pojemniki zabierać zawsze ze sobą i po kłopocie
1

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 492
Jak to wgl wygląda, żeby przybrać na masie mięśniowej muszę przytyć ? idzie lato chciałbym mieć widoczny kaloryfer.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 492
Czy bulk nie będzie lepszym wyborem od pozostałych suplementów do uzupełnienia diety? posiada więcej białka niż gainer, a o białko ciężej



Zmieniony przez - N1ghtmar3 w dniu 2016-02-28 20:12:56

Zmieniony przez - N1ghtmar3 w dniu 2016-02-28 20:14:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jeżeli Twoim celem jest masa to musisz uwzględnić swoją nadwyżkę kaloryczną w diecie.
Bez filozofii. Resztę koledzy wyjaśnili.

Pisz w jednym poście, bo robi się śmietnik.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja masy ciała - szukam pomocy

Następny temat

Trening "FBW" z piorytetem na klatkę

WHEY premium