SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc - Smart Drugs

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Panowie mam prosbe.

Przechodze akutalnie meke jesli chodzi o ilosc materialu ,ktory musze ogarnac i glowa pociagnie jeszcze troche,ale boje sie wypalic na egzmiany

Dlatego prosilbym o pomoc. Co pomogloby mi Troche zapobiec sennosci i poprawic skupienie? Nie musi to byc ciezka chemia , ma ktos cos sprawdzonego w praktyce etc?

Z gory dzieki za pomoc i jeszcze raz sry ze tutaj ,ale tutaj najwiecej osob zna temat. Pozdr Owna

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16356
poloz lache na ta nauke ja mam sesje teraz i obrone w tym roku, praca calutka do napisania, do tego 100h praktyk do od***ania i leze do gory jajami jakos to bedze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
jeżeli coś lightowego a w miarę skutecznego polecam
brain speed memory
a mocniejszego to chyba nie muszę pisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
http://cyber-sport.us/viewtopic.php?t=54992
tu cos pisza

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29963
Żeńszeń, lecytyna, magnez, Plusz Activ, Neuro Speed, Tussi, kofeina, efka Dużo jest sposobów. Też mam ten problem :)

Jestem tym, kim jestem. Dzięki "nim" jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Mam ochote wziasc to wszystko naraz

Dzieki za pomoc!

Jakby ktos mial jeszcze jakies propo to bardzo mile widziane

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Owenga acetyl l karnityny, tyrozyna to dobrze na banke dziala

Ale specem od tego jest TMQ to sprobuj jego zapytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
magnez , kofeina

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29394 Napisanych postów 62847 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902210
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Oba te leki sa na recepte?

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2864
Polska Feta najlepiej koncentruje

Zdycham..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 939
ja jak w*******ilem pierwszy raz susa500 to mialem taki power ze i egzaminom by podolal,
w pracy 100%, w domu wieczorem 100%, na kompie w cs'a w nocy 100%. 5 godzin snu i pelna regeneracja. na cyklu oczywiscie spalem jak najwiecej, ale czasem nocke na kompie przesiedzialem i nic nie bylo.
wiadomo ze to nie to samo co feta, dobra regeneracja za Ciebie sie nie pouczy. fety bym juz nie ruszyl, za duzo jej w zyciu zjadlem.

BYC I MIEC

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Osłonki koniecznie?

Następny temat

MASSDROL, TRENADROL, CLOMED

WHEY premium