SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1583

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

33

Waga

90

Wzrost

170

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

niewiem

Obwód uda

niewiem

Obwód talii

115

Staż na siłowni

łącznie około 5 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Redukcyjna, zaniżone zapotrzebowanie o 500kcal

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

2 cykle test enan + deca i drugi test400(denkall) + deca300

Opisz swój plan treningowy

3 x trening siłowy i 3 x aeroby

Cel cyklu

redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

test400 + deca 11 lat temu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

35

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia

Stan zdrowia

nie narzekam

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka 115kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 661
Witam Panowie. Mogli byście spojrzeć na wyniki badań czy są w miarę ok ? Najbardziej mi chodzi czy stosunek estradiolu do testosteronu jest ok. estradiol 323 pmol/l norma (92-161) prolaktyna 274 mIU/L norma (73-407) kortyzol 210 próbka pobrana o 10.30 rano. Testosteron 37.5 nmol/L norma (7.1-31.1) Z góry dziękuje za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
To jeszcze napisz co zapodajesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
Teraz doczytałem ze mix 250 e5d
Test nisko , estro wysoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 661
Ogólnie nie czuje żadnych objawów typu swędzenie sutów itp. Robić coś z tym ? Te estro może mi przeszkadzać w redukcji, czy raczej nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
Może przeszkadzać . Napewno bym obniżył przynajmniej do górnej granicy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 661
Wyczytałem gdzieś że symex jest najlepszy, bo łagodnie zbija estro, ale ja mam tylko armidex. Będę w piątek za tydz w pl i mogę zamotać symex czy armidex będzie ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok . Moje okolice spytam wprost jaki wyszedl ci cukier. W IRL i Uk metformina jest pierwszym lekiem stosowanym przy wysokim poziomie cukru i zagrozeniu cukrzyca poziomu drugiego. Przepisal ci clomid jak supresor Oestradiolu ktory przy podaniu Susty i otylosci ( masz bmi powyzej 30)moze spowodowac ginekomastie . Jak bys mogl dokladnie przeczytac jaka Suste dostales ( wiem ze 250 ale z jakich estrow) . jaka byla przyczyna ze poszedles do GP - samopoczucie , czy powiedziales mu wprost ze chcesz testosteron czy libido czy chec odchudzania. Czy zupelnie cos innego. Czy przed badaia robili ci nadczo.


Zmieniony przez - SpiroDuck w dniu 18/06/2021 21:16:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 661
SpiroDuck
Ok . Moje okolice spytam wprost jaki wyszedl ci cukier. W IRL i Uk metformina jest pierwszym lekiem stosowanym przy wysokim poziomie cukru i zagrozeniu cukrzyca poziomu drugiego. Przepisal ci clomid jak supresor Oestradiolu ktory przy podaniu Susty i otylosci ( masz bmi powyzej 30)moze spowodowac ginekomastie . Jak bys mogl dokladnie przeczytac jaka Suste dostales ( wiem ze 250 ale z jakich estrow) . jaka byla przyczyna ze poszedles do GP - samopoczucie , czy powiedziales mu wprost ze chcesz testosteron czy libido czy chec odchudzania. Czy zupelnie cos innego. Czy przed badaia robili ci nadczo.



Zmieniony przez - SpiroDuck w dniu 18/06/2021 21:16:21


Cukier dobry. BF mi obliczyli na 29%. Początki gino na pewno bym odczuwał. Susta to Aspen. Ogólne badania poszedłem zrobić jak przestałem nadużywać alko przez jakiś czas i chciałem sobie zbadać teścia przy okazji, tak po prostu, objawów żadnych nie odczuwałem oprócz że mało rzeczy mi się chciało robić. Powiedziałem że chcę schudnąć, doprowadzić się do jakiejś zdrowej formy, odblokować porządnie i sprawdzić teścia czy może będzie trochę wyżej, jeśli nie to zacząć TRT. Ja z lekarzem jestem w kontakcie i wie że nie biorę metforminy i mówił że spoko, bo z cukrem nic mi się nie dzieje. Przed sustanonem 9 tyg. temu miałem testosteron 8.4 a estrodial 91. Nie pamiętam czy na czczo, ale raczej tak.

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Pomoc-t1211824-s3.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
170 cm 90 kg wychodzi 31 BMI z hakiem ( licze w pamieci), alko tlumaczy dla czego dal ci metformine . przy twojej tkance tluszczowej nastepuje zwiekszenie produkcji leptyny chodzi o zjawisko zwane lipogeneza . Dal ci metformine by zmniejszyc insuline . Bez ogladanie cie prawdopodobnie masz otylosc brzuszna ( domniemam) a ten rodzaj otylosci zwieksza insuline i odpowiedz na glucoze. Otylosc (szczegolnie brzuszna) ma znaczacy wplyw na poziom estrogenu.(kobiety maja wyzszy poziom estrogenu dla tego latwiej im sie gromadzi tluszcz i maja go wiecej) , a estrogen sam wplywa na poziom testosteronu.W tym przypadku metformina pomogla by ci rozpoczac proces odchudzannia. Co do estro sam zasosowal bym aromasin dla tego ze wize raz molekule i juz nie pozwala jej sie rozdzielic (suesidal inhibitor) inaczek kasuje esto a nie tylko powoduje supresje na czas brania. Ginekomastia nie oznacza od ze powiekszaja sie sutki- poczatkowe fazy to nagromadzenie tkanki tluszczowej w piersiach ( widzisz cycki )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u otylych facetow . Jak juz pisalem przy otylosci moze wystapic samoczynnie, wlasnie przez zwiekszona produkcje estrogenow i zagluszenie testosteronu .

A z kad to wiem - mam cukrzyce i wazylem 157 kg - bo zrobilem przerwe sobie w rzyciu na depresje po rozpadzie zwiazku.


A jak nie masz zostal bym przy exe . Roznica do Aromasnu jest tylko przy lipidach ( jak masz wysoki choleserol lepszy Aromasin)

I teraz jak estro mialems 91 -9 tygodni temu a tereaz masz 323 zbil bym tak Aromasin 25mg 1 tabletka potem po 12,5 g co 3 dni. przez tydzien badania - jak by sie ustabilizowal kolo 200 to jechal bym pol tabletki przy zastrzyku i pol 3 dni pozniej jak nie zwiekszyl bym do 25mg przy zastrzyku i 12.5 po 3 dniach









Zmieniony przez - SpiroDuck w dniu 18/06/2021 22:22:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl teść + tura

Następny temat

test + tren + co dalej ?

WHEY premium