SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1581

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

33

Waga

90

Wzrost

170

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

niewiem

Obwód uda

niewiem

Obwód talii

115

Staż na siłowni

łącznie około 5 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Redukcyjna, zaniżone zapotrzebowanie o 500kcal

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

2 cykle test enan + deca i drugi test400(denkall) + deca300

Opisz swój plan treningowy

3 x trening siłowy i 3 x aeroby

Cel cyklu

redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

test400 + deca 11 lat temu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

35

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia

Stan zdrowia

nie narzekam

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka 115kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 661
Tak myślałem po tym jak trochę poczytałem. Polece ten sustanon i tak, może chociaż trochę tłuszczu zbije. Możecie tylko podpowiedzieć jeszcze jaki odblok wdrożyć i kiedy w cyklu z tym sustanonem ? i rozumiem że by clombidu i metforminy w ogóle nie brać jak będę na sustanonie ? dzięki wam za rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
clomid, a nie clombid, bo powielasz ten sam blad kolejny raz;)

na pct clomid, nolvadex, hcg. bedziesz chcial robic odblok to sie tu zglos to sie wtedy pomoze, nie ma co teraz go planowac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 661
Dzieki Panowie za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 661
Siemanko Panowie. Mogli byscie napisac ile wszystkiego bede potrzebowal na odblok, bo po prostu chce wszystko kupic juz teraz ze by pozniej nie latac na ostatnia chwile. Dzieki wam wielkie za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
paczka clomidu, paczka nolvadexu i z 15k hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 661
Mozesz powiedziec co znaczy 15k HCG?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
marley12336
Mozesz powiedziec co znaczy 15k HCG?

15000 czyli zazwyczaj 3opakowania
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 661
To ze 15k to 15000 to wiem, wlasnie chodzilo mi czego 15k, ale teraz juz czaje. Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 661
Siema ponownie. Mam pytanie jeszcze i jak ktos moze prosze o odpowiedz. Zwiekszylem inekcje susty do e5d zamiast e7d. I pytanie moje to czy bic HCG w trakcie cyklu ? Jesli tak to kiedy i jakie dawki ? I jeszcze kiedy mam zrobic badania na cyklu i jakie ? Z gory dzoeki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 661
Sorry Panowie za głupie pytania, nie bardzo ogarniałem te forum na początku i nie bardzo wiedziałem jak szukać. Większość odpowiedzi na moje pytania jest w innych postach. Ale człowiek się uczy całe życie :) dzięki za pomoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl teść + tura

Następny temat

test + tren + co dalej ?

WHEY premium