SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 733

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83
Mam ułożony taki plan:

Poniedziałek:
Klata:
wyciskanie na sztandze 4 serie po 12 powtorzen ( co seria zwiekszam ciezar o 5kg)
Ściąganie linek wyciągu górnego 4 serie 12 powtorzen (co seria zwiekszam ciezar o 5kg)
Ściąganie linek wyciągu dolnego 4 serie 12 powtorzen (co seriae zwiekszam ciezar o 5kg)
wyciskanie sztangielek na lawce (plasko ustawiona) 4 serie 12 powtorzen (co seria zwiekszam ciezar o 2,5kg)

Biceps
uginanie przedramion supinacją ze sztangielkami, stojąc 4 serie 12 powtorzen (pierwsze 2 serie zaczynam od 10kg kolejne 2 12,5kg)
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ NA „MODLITEWNIKU: 4 serie 12 powtorzen (co seria zwiekszam o 5kg)
UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ NA „MODLITEWNIKU” 4 serie 12 powtorzen (pierwsze 2 serie zaczynam od 10kg kolejne 2 12,5kg)
UGINANIE RAMION PODCHWYTEM STOJĄC-Z RĄCZKĄ WYCIĄGU: 4 serie 12 powtorzen (co seria zwiekszam o 5kg)

Sroda
Plecy:
Podciaganie sie na drazku (szeroko,nadchywem) 4 serie 12 powtorzen
PODCIĄGANIE KOŃCA SZTANGI W OPADZIE 4s 12p (co seria zwiekszam ciezar o 5kg)
PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM: 4 serie 12 powtorzen (co seria zwiekszam ciezar o 5kg)
ściąganie drążka wyciągu górnego do karku 4s 12p (co seria zwiekszam ciezar o 5kg)

Triceps
PROSTOWANIE RAMIENIA NADCHWYTEM NA WYCIĄGU STOJĄC 4s 12p co seria zwiekszam ciezar o 5kg)
WYCISKANIE „FRANCUSKIE”SZTANGIELKI W LEŻENIU 4s 12p (pierwsze 2 serie zaczynam od 10kg kolejne 2serie 12,5kg)
WYCISKANIE “FRANCUSKIE” JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE: 4s 12p (pierwsze 2 serie zaczynam od 10kg kolejne 2 12,5kg)
WYCISKANIE „FRANCUSKIE”SZTANGII W LEŻENIU 4s 12p (co druga seria zwiekszam ciezar o 5kg)

Piątek:
Klatka
niske pompki na hantlach 4s 12powtorzen
rozpietki na ławce płasko 4s 12p (co seria zwiekszam ciezar o 2.5kg)
ROZPIĘTKI W SIADZIE NA MASZYNIE 4s 12p (co seria zwiekszam ciezar o 5kg)
WYCISKANIA POZIOME W SIADZIE NA MASZYNIE 4s 12p (co seria zwiekszam ciezar o 5kg)

Barki
Unoszenie sztangielek bokiem w górę 4s 12p (co seria zwiekszam ciezar o 2,5kg)
Podciąganie sztangielek wzdłuż tułowia 4s 12p (co seria zwiekszam ciezar o 2,5kg)
Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami (obydwa jednoczesie) 4s 12p (co seria zwiekszam ciezar o 2,5kg)
Podnoszenie drazka wyciagu z dolu 4s 12p (co seria zwiekszam ciezar o 5kg)

W te dni po kazdym treningu silowym (ktory zajmuje mi ok 1,5h) cwicze na orbireku 30-35min

We wtorki oraz czwartki cwicze brzuch (15-20min) i nogi (15-20min) (rozne cwiczenia)

Cwicze ok 3 miesiace. Efekty jak narazie nie sa ogromne ale jakies sa. Co do diety to staram sie spozywac cos ok 2000-2300kcal. Po i przed kazdym treningiem pije odzywke bialkowa(ok 30gram) zmieszana z mlekiem(200ml). Wyeliminowałem z mojej diety pieczywo biale, slodycze, ryz bialy. Najczesciej jem serki wiejskie, jogurty naturalne, kurczaki, ryby itp.

Moim celem jest miec zmniejszyc % tluszczu i nabrac troche miesni.

Prosze o ewentualne uwagi oraz pomoc. Z gory dziekuje...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 644 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Wypełnij ankietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83
Jestem tutaj swiezy. Czy chodzi ci o uzupelnienie profilu??? Tzn. wymiary, waga, wiek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83
Zapomnialem tez dodac, ze prace mam siedzaca tzn. malo ruchu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83
Chyba o to chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 644 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Jak tworzysz temat to musisz zaznaczyć, że chcesz profesjonalnej porady... i wtedy pojawia się ankieta, którą trzeba wypełnić
https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html 

Zmieniony przez - MaLq w dniu 2014-09-11 17:13:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o szybką odp.

Następny temat

Jakie ćwiczenia i dieta dla początkującego?

WHEY premium