SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podtrzymanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1373
Czy mozna po cyklu z metą ruską ( 100 tab ) tak jak sie podtrzymuje spadki kreatyna to mozna podtrzymać nitrobolon 2 700 g??? plis o odpoweidz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7584
mozna

wawer0

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
podtrzymasz jedynie pompe na nitrobolonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1373
Dla początkójącego cykl 1,2,3,2,1 wychodzi 63 tab bezdie dobry ?? Czy po skonczeniu tego cyklu odrazu na drugi dzien mam stosowac nitro 2?
Jak mete brać czy np jak przez peirwszy tydzien po 1 tab to co dzien jedną rano tylko?? i dotego jedna silimarol na raz łyknąć?? Jak w drugim tyg?? odrazu 2 rano?? i jak z 3??? plis o odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
jezeli staz i wymiary nie sa zmyslone to smialo stosuj 20mg dziennie przez 6tyg. lekkie wejscie i lagodne zejscie tj pierwsze 2dni 2tab, pozniej co 2dni dodawaj 1tab i tak samo zrob zejscie, po cyklu daj kreatyne bo nitrobolon to lipka jest chyba ze jakis z kreatyna od razu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1373
no ale podobno na nitro tez sie buduje masa bicki ida i siła:) Rozumiem to jus wiem jak robić:) A co do mojego koelgi jego staz to 2 latka wycisk 130 łapka 39,5 waga 80 wzrost 182 cm to tez bedzie jego pierwszy cykl to chyba dla niego jakis delikatny cykl?? 1,2,2,2,1 ?? i potem tez jakaś kreatynka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
nitro jedynie pompuje moze wymiar idzie ale jak odstawisz nitro to wszystko wroci do stanu sprzed stosowania

20mg to jest juz i tak lajtowe jak chce niech sprobuje 15mg ale szalu nie bedzie nie wiem ale jak juz sie lapac za doping to chyba tak zeby byly dobre efekty godne stosowania saa, 10-15mg to wg mnie dla kobiet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1373
hehe Rozumiem:):) A moze xpnad po mecie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
xpand very good
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1373
oks to pewnie wypróbuje go :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
sam uderzam po metania dosc mocno z suplami
Cellmass + Mono do tego HMB i Glutamina powinno dac rade :)zastanawiam sie jeszcze nad jakims NO Boosterem... mozliwe ze NOXPLODE tez poleci.

NOX

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomozecie?

Następny temat

majowo - czerwcowe ******lniencie

WHEY premium