SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co brac na podtrzymanie po metce??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 543 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5869
Witam. Nie moge znalezc konkretnych informacji co brac po cyklu(w moim przypadku metka polska-105 tabs), zeby byly jak najmniejsze spadki i zeby utrwalic efekty. Wiekszosc radzi kreatyne ale z samej kreatyny napewno nic nie bedzie. Mozecie mi poradzic jakąś konkretną kreatyne ktorą aktualnie opłaca sie kupic i ewentualnie cos jeszcze do tego? Jestem po dwoch cyklach na kreatynie,diete mam dosc dobrą i uzupełniam ją gainerami(obecnie mass xxl). Moj cykl: 2-3-4-3-2-1

arkona-silownia.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co za glupie pytanie bylo 989239379327372972987484343296549695476 razy

najlepiej pij 10 litrowe wiadro wdy zebys sie szybko nie odwodnil :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
-zmiejszyc intensywnosc treningow
-kreatyna
-odblokowac sie clomidem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 543 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5869
Odrazu głupie pytanie...odpowiedz jakiej sie spodziewałem. Chodziło mi o konkretną kreatyne którą aktualnie sie opłaca najbardziej kupic (np wyszlo ostatnio creafusion olimpu). A jeżeli poradzicie kupic jednak czysta kretke a nie "stack" to co do niej dokupic?? glutamina? tauryna?? jak uważacie??

arkona-silownia.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
kup zwykly monowodzian jedz do sklepu i zobacz co jest najtansze kup tego z 300g no mysle ze glutamina by sie przydala ,ale lepiej bcaa ,ale nei koneicznie masz tam napisane wyzej 3 najwazniejsze rzeczy zrob tak jak pisze i zobaczysz ze bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 757
a dlaczgo trzeba zmniejszyc intensywanosc treningu i po co i przez jaki okres trzeba cwiczyc lightowo??

Rekiny for always

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Nic nie trzeba zmniejszać.. jedz porządnie.. dużo śpij i będzie OK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 444
NAJWAŻNIEJSZE:
wal do oporu(na cyklu) ile sie da białka i odpowiednia ilosc weglowodanow
innej mozliwosci NIE MA!!!!!!

KLUCZEM DO SUKCESU JEST WIEDZA, RESZTA TO ŚRODKI POMOCNICZE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

superka+propionat?

Następny temat

piguły

WHEY premium