SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podsumowanie Cyklu :(

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1349 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7751
no, pomylilem...
w****iony ogolnie jestem troche i to pewnie dlatego

Zmieniony przez - fenix... w dniu 2005-01-28 01:26:18

Moje fotki:
http://www.sfd.pl/temat188375/
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200


..carpe diem... & memento mori

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1349 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7751
****a bad daj se juz spokuj...to nie jest tak ze jestem lysy, ale mialem b geste wlosy a teraz mi sie przezedzily, zrozumialem wiec ze saa wysoko androgenne nie dla mnie, lub tez wczesniej trzeba pomyslec o oslonkach na DHT...

mimo wszystko chcialbym miec znow piekne i gesto wlosy jak tego dokonac, pomozcie...

Moje fotki:
http://www.sfd.pl/temat188375/
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7986
Odstaw to wszystko i zrezygnuj z Saa !! Ty chyba sam juz nie wiesz co masz wybrac czy stery czy urode
Ps. jakbys juz naprawde wylysial to pamietaj ze istnieja drogie zabiegi i operacje wszczepiania cebulek oraz niedrogie sztuczne wloski.... ale bez obaw i miejmy nadzieje ze nie wylysiejesz

Zmieniony przez - Asus17 w dniu 2005-01-28 03:56:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
https://www.sfd.pl/temat176945/

fenix poczytaj.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3618 Napisanych postów 36547 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260934
fenix.. mi tez sie przerzedzily troche.. ale zyje nadzieja, ze medycyna za 5-10lat bedzie na tyle zaawansowana, ze kazdy kto tylko chce bedzie mogl sobie kupic szampon i miec afro

finasterydu ci nie rozpisze (idz do lekarza) hehe i nie polecam bo nie poruchasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to modelem na wybiegu nie zostaniesz juz :%...
moj znajomy na pierwszy cykl saa zainstalowal sobie parabolan w tabsach bd ( heheh swoja droga niezly glupol)mial geste wlosy a na cyklu zaczal lysiec i to konkretnie! zaczelo mu sie robic gniazdo...
poszedl po cyklu do jednego zlepszych specjalistow w pl, opczywiscie badanie hormonow bylo itd, przypisal mu srodek i klopoty minely!
Bedzie na gg to zapytam co dostal od lekarza!
bedzie dobrze... :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
warto sie przejmowac?...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
własnie warto sie przejmowac?
ze stresu tez mozna stracic włosy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
I to jest piękne, masz wypisane skutki uboczne w każdym opisie sterydów, a teraz nagle zdziwiony, że występują??!!
No zaraz czegoś tu nie rozumię.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

++PROŚBA O CYKL++

Następny temat

niewytrzymam%-)ile mam czekac?

forma lato