SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podstawy układania diety - start str 2.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 103837

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 483
Hm, a gdzie jest ta ankieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W regulaminie na górze działu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 483
To? Obwody wpiszę, jak zmierzę...
Płeć : kobieta
Wiek : 23
Waga : 52
Wzrost : 165
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : niewielki, ale jest
Aktywność w ciągu dnia : studentka, ale "po" - bieganie i 6 Weidera + 10 minut na rozgrzewkę z ćwiczeń ogólnych (skłony, wymachy, rozciąganie)
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3-4 x w tygodniu bieganie, codziennie Weider i rozgrzewka, czasem basen, chcę zacząć i interwały
Odżywianie : myślę, że jem raczej zdrowo, choć pewnie węglowodany w złej kolejności, bo widzę, że trzeba po (a nie przed) treningu, walczę z czekoladą, latte i nutellą. Woda, herbata, na śniadanie Granola Sante, choć już widziałam, że powinno się robić własne musli.
Cel : szczuplejsza sylwetka, odtłuszczyć i trochę wyrzeźbić brzuch oraz uda
Ograniczenia żywieniowe : nie jadam mięsa
Stan zdrowia : z tego co wiem, bardzo dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : bieganie, ćwiczenia w domu, basen. I na pewno wiem, że nie lubię aerobiku.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : -
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : -
Stosowane wcześniej diety : diety nie, ale od 10 lat wege.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Załóż nowy temat, OK?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 483
Oki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 191
Witam.
Mam zapytanie.Ważę 88kg.Właśnie dokonałem pomiaru tkanki tłuszczowej metodą pośrednią (fałdomierz).Wynik to 19% co stanowi 16.7kg.I teraz, układając zapotrzebowanie kaloryczne rozumiem, że mam od 88kg odjąć 16.7kg i dopiero od uzyskanej wartości obliczyć TDEE.Gdzieś było wspomniene, że tkanki tłuszczowej nie odżywia się,ale mało kto korzysta z fałdomierza i pomiaru tkanki tłus\zczowej obliczając TDEE...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 191
mhy czyli obliczam od 88kg a to trochę dziwne,bo czytałem jak ktoś lansował temat o odejmowaniu zbędnego tłuszczu,którego nie odżywiamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ALe jest obciążeniem i przez nadmiar tłuszczu bardziej się męczymy i zużywamy więcej kcal. Załóż sobie kiedyś 10kg obciążenia i zrób spacer i mierz puls. Potem zrób to samo bez obciążenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 191
No tak masz rację morales.Muszę włączyć myślenie heh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan odżywiania do oceny

Następny temat

Dieta wasza opinia.

WHEY premium