SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku HELP

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Od sciaganie drazka nie bedzie sie wiecej razy podciagal. Przez dwa tygodnie musi sie bardziej nauczyc oszukiwac w tym cwiczeniu plus zlapac nieco sily. Na wyciagu pobudzi miesnie do wzrostu ale beda mialy zbyt malo czasu.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1386
Tak do policji .
Jest lepiej bo już podciąga sie 2 pelne i 1/2 ale drazka nie sciaga tylko same podciagania tak jak mawashi mu rozpisal cwiczy z moja pomoca

<<boss podwodnego świata>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To napisz jakie są tam jeszcze testy sprawnościowe...

Nigdy nie będe policjantem, ale coś mi się wydaje że dużych wymagań to oni nie stawiają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 185 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5064
Drążek to pesta, odpadnie jak będzie musiał na ten schodek ciągle wchodzić,na tym odpada najwięcej osób.Mój kumpel z siłki też idze na pałkarza i z tym stopniem się najbadziej boi bo naprawde dużo osób na tym oblewa.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 295
o co chodzi z tym stopniem? wytłumacz to ćwiczenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 185 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5064
Masz stopień o wyskokości 32 cm. musisz na niego wejśc i zejść w ciągu 3 minut bodjrze 120 razy. Zrobili taki test zamiast biegu na 1000 metrów

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 185 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5064
Tyle że ten kumpel chce iśc do ABW ale to chyba podobne testy mają

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 585
W ABW postępowanie kwalifikacyjne jest T O P S E C R E T !!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 185 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5064
Że co z nim jest??

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2
mam pytanie.
czy drążek umieszczony w futrynie drzwi nie bedzie przeszkadzał w wykonaniu ćwiczeń?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KLATKA +BICEPS

Następny temat

Jak na mase??

forma lato