SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początki - suplementacja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2263
Witam , jestem w trakcie układania programu ( dopiero czaczynam "pakować" ) i wiem że przez pierwsze 6 tygodni nie będe stosował żadnej suplementacji ( narazie 3 treningi tygodniowo każdorazowo wszystkie partie - opieram się o poradnik zamieszczony na forum ,przez te 6 tygodni chce zredukować tkankę tłuszczową (jakieś 4-5 kg ) ale po tych 6 tygodniach będe chciał zacząć stosować suple aby rozbudować mase mięśniową mysłałem o połączeniu Krety z HMB czy to dobre rozwiązanie ? czy może lepiej coś innego ?
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2263
dzięki wszystkim za rady , ale jeszcze 2 sprawy ile powinien trwać taki cykl kreatynowy+hmb i co myslicie o mojej diecie : https://www.sfd.pl/temat296088/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 527 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12255
wywal HMB strata kasy
kreatyne+dextroze np trec olimp
i jak masz straty w diecie np bialko garniera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozwiązanie dobre. HMB i kreatyna wzajemnie wzmacniają swoje działanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
za wcześnie po 6 tygodniach ćwiczeń na kreatyne

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jesli tłuszczu masz niezbyt dużo to możesz przy diecie około zerowego bilansu kalorii próbować zwiekszać mięsnie i tracic stopniowo tłuszcz.
na początek możesz dołożyc trochę odżywki białkowej, wrzucic lecytynę, omega3 z antyoksydantami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12989
dopiero zaczynasz trenowac, odpusc sobei wszelka suplementacje, trening to sama przyjemnosc, a suple to nie magiczne pigułki

na wszystko przyjdzie czas, zapraszamy do tego dzialu za 6 miesiecy a narazie odzywianie i trening - podstawa

pozdro ...

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2263
co do odzywiania to jestem na diecie 2.2 g / kg masy ciała biłka i około 1400 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
polki co jesli wystapia braki w diecie to odzywki uzupelniajace ja: bialko/gainer/bulk + o dzialaniu prozdrowotnym ZMA 'apteczne' , omega-3 i witaminy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2263
ok dzięki wam za pomoc , możecie mi jeszcze napisać jakimi obciąrzeniami zaczynać ? 50 % 60% masy max ?
Ps. po sogaczu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
myślę, że nie ma bardzo sensu taka dieta/szczególnie na początku/ bo jest ona jednak zbyt cieżka dla ciebie a także pewnie i nie tafiona do końca.
musisz ustalic swoje zapotrzebowanie na kalorie, w razie potrzeby utrzymując tą samą ich ilość zmienić proporcje tzn. zwiekszyć ilośc białka a zmniejszyc węgli.
możesz oczywiście robic tak jak do tej pory ale myslę że wyniki bedziesz miał conajwyżej średnie- tak w kwesti spalania tłuszczu jak i budowy masy.

a jak trenujesz, jaki to rodzaj teningu, obwodowy- ACT, full body, czy dzielony- split?


Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2006-10-22 14:03:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12989
oraz nie mozesz dawac sogow, bo nie masz wykupionego abonamentu

pozdro ...

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co lepsze ??

Następny temat

Co o tym myślicie???

WHEY premium