SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek końca Mirko?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9055

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Matrix - święte słowa z tym zakończeniem kariery! Dopóki ktoś walczy nie powinno się go skreślać!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 477 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5051
CrazyFrog -czytałem kiedys wywiad z Mirko i mówił cos ze chce zeby jego syn trenował piłke nozna nie chce zeby walczył jak ojciec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Ludzie, co z wami?! Przecież z tym dzieciakiem ja tylko żartowałem

Natomiast jeśli idzie o temat to uważam, że ostatecznym testem dla Mirka będzie tegorocznego GP wagi ciężkiej. Jeśli nie zajdzie co najmniej do finału (pokonując wartościowych przeciwników po drodze) to uważam, że skończy przygodę z MMA na dobre. Myślę, że wtedy zrobi sobie przerwę i ewentualnie wróci np. w roku 2007 do K-1, ale też nie na długo. Na tyle tylko, by wreszcie wygrać GP i basta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 481 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3800
Podziwiam Cro Copa ,ale napewno go nie szanuje za to co wygaduje na lewo i prawo o innych fighterach ,za to jakim jest bucem.Albo jak powiedział ,że Nastula nie zrobił nic w walce z Mino.Ciekaw jestem gdyby to Mirko miał 1 walke w MMA z Mino to przegrałby o wiele szybciej niż Nastula więc niech wygaduje takich bzdur.

In my heart I do not feel that I must prove anything

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2669
,,Mirko jest najlepszy od zawsze i na zawsze "

,,MIRKO !! !! Ty jestes najlepszy ! Jestes moim idolem i wogule jestes najlepszy "

Brzmi to jak list do bravo girl zakochanej nastolatki fanki do swojego idola hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
mi się dzidzia podoba Mirko jest za***isty uwielbiam go i chciałabym zobaczyc go jeszcze w ringu...owszem ostatnio coś mu nie "idzie" ale:

"Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi."

MIRKO BIERZ SIE W GARŚĆ !!!!!!!!!!!!!

*******

"Mirko jest najlepszy od zawsze i na zawsze "
"MIRKO !! !! Ty jestes najlepszy ! Jestes moim idolem i wogule jestes najlepszy"
Brzmi to jak list do bravo girl zakochanej nastolatki fanki do swojego idola hehehe


a jak ja pisze "RYSIEK JESTEŚ DLA MNIE NUMBER ONE!!!" to co??? pojedziesz po mnie? a wcale nie jestem zakochaną fanką nastolatką wiesz? pozdraiwam,peace

****************************

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2669
"Mirko jest najlepszy od zawsze i na zawsze "
"MIRKO !! !! Ty jestes najlepszy ! Jestes moim idolem i wogule jestes najlepszy"
Brzmi to jak list do bravo girl zakochanej nastolatki fanki do swojego idola hehehe

a jak ja pisze "RYSIEK JESTEŚ DLA MNIE NUMBER ONE!!!" to co??? pojedziesz po mnie? a wcale nie jestem zakochaną fanką nastolatką wiesz? pozdraiwam,peace"

Nie no , bez przesady ,naprawde uwazasz to za ,,pojechaniu" komus? Bo ja nie mialem zamiaru po nikim jechac i nie pisalem tego zlosliwie , bardziej w formie zartu bo rozsmieszyla mnie troche ta forma tylko ,,od zawsze i na zawsze"
,, jestes moim idolem i wogole" ,ale skoro ktos ma sie o to obrazac to niech Saib to usunie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1339 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24537
"Mirko jest najlepszy od zawsze i na zawsze "
"MIRKO !! !! Ty jestes najlepszy ! Jestes moim idolem i wogule jestes najlepszy"
Brzmi to jak list do bravo girl zakochanej nastolatki fanki do swojego idola hehehe



Mocne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
nie uważam to za "pojechanie", tak mi poprostu przyszło na myśl i napisałam sama często pod wpływem emocji piszę dosyć hmmm nie trzeba usuwać niczego pozdrawiam

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52
Mirco to wspaniały zawodnik jeden z nielicznych fighterów który oprócz Hunta sprawdził sie w K1 i Pride. Jego walki cieszą się wielkim zainteresowaniem i emocjami oczekujac kiedy wystrzeli lewą nogą.I mimo jego buńczuczności i małej skromności w wypowiedziach aczkolwiek zmienia sie to ostatnio na korzyść to jest to zdecydownie mój ulubiony zawodnik i byłaby wielka strata dla MMA jak i widzów gdyby zakończył karierę na obecnym etapie.
Pozdrawiam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mecz MMA Polska - Rosja

Następny temat

Vitor Belfort vs Melvin Manhoef na Cage Rage 15...

WHEY premium