SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek końca Mirko?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9051

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
tytuł piosenki: Dodji u Vinkovce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
zgadzam sie z kilbianem.

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Wes, nie masz mp3? Chętnie bym posłuchał! Jakbyś miał, to walnij ją tu na rapida!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8793
"W rzeczywistości to spokojny człowiek, dobry mąż i ojciec, człowiek oddany rodzinie i przyjaciołom"

ze skrajności w skrajność Kilbian
nie wiem na jakiej podstawie wystawiasz takie opinie o Silvie chyba na tej samej co ci uważający go za tępego małpiszona
nie znasz go osobiście to możesz sobie tylko tak gdybać

moim zdaniem prawda leży jak zwylkle pośrodku nie wiesz czy z niego taki super tata czy przyjaciel bo to może wiedzieć tylko jego przyjaciel albo syn .Tak naprawde nigdy nie będziesz wiedział jaki jest w rzeczywistości bo widzisz tylko to co masz widzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8793
zresztą z zewnątrz wiele spraw wygląda inaczej niż w rzeczywistości więc bez sensu takie dywagacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 538
Dzięki wielkie. Wes umieścił jakiegoś linka i nie chce mi wejść bo wyskakuje "nie można znaleźć strony". Do tego trtzeba mieć jakiś program czy co bo ten link u mnie wygląda tak

"http://*************/files/9909795/13_Shorty_-_Dodji_u_vinkovce_feat_miroslav_stivcic.mp3.html]"  co jest grane??

Masa zawsze i wszędzie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6759
w miejsce kropek r a p i d s h a r e . d e i po sprawie :p

Zmieniony przez - amatour w dniu 2006-01-15 11:52:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 538
Spoko weszło tylko że teraz nie mogę ściągnąć tej piosenki bo muszę wykupić jakieś g**** za 9,99 EURO. Jeszcze mnie nie poj****o! Wie ktoś może gdzie można ściągnąć ten kawałek ZA DARMO?! Z góry dziękuję

Masa zawsze i wszędzie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
jak juz wpiszesz to rapidshare.de to zjeżdzasz na dół strony i masz tam tabelke i wciskasz "free" pojawia Ci sie informacja ze musisz odczekać kilka sekund,czasem minut i później wpisujesz hasło i ściągasz

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mecz MMA Polska - Rosja

Następny temat

Vitor Belfort vs Melvin Manhoef na Cage Rage 15...

WHEY premium