SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po treningu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 551
Witam,
Trenuję już około 6 miesięcy, od października zacząłem studia więc musiałem zmienić mój plan treningowy i teraz mój posiłek po treningu jem dopiero około po 2-3 godzinach od zakończenia treningu. Mam pytanie związane z odżywkami, czy powinienem zacząć coś brać Po i Przed treningiem? Przedtem od razu po treningu jadłem 2 banany i jogurt a posiłek po około godzinie, teraz nie mam takiej opcji. Wolałbym uniknąć gainera, obecnie ważę 68 kg przy 175 cm wzrostu a otłuszczenie 12%.
Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
najwazniejszy jest posilek przed i po treningowy. Odpowiedz jest prosta: jak nie mozesz odrazu zjesc tzn do 1h po treningu porzadnego posilku to pozostaje ratowac sie odzywkami. wszystko wliczone oczywiscie w bilans, zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 551
No właśnie, doskonale to rozumiem dlatego właśnie chce sięgnąć w końcu po odżywki, pytanie tylko jakie i w jakich ilościach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
mozesz kupic jakiegos gainera lub wpc + 1-2 banany i bedzie ok,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
twoja dieta ci odpowie czego i ile potrzebujesz , nikt tutaj nie jest wróżką. Najwazniejsze po treningu to dostarczenie wegli i bialek, w taki wypadku w gre wchodzi gainer lub bulk. W ilosciach jak juz pisalem adekwatnych do brakow. Ew białko+ banany, zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 551
wincol
mozesz kupic jakiegos gainera lub wpc + 1-2 banany i bedzie ok,



to połączenie wpc plus banany wygląda nieźle, mógłbyś podać jakieś konkretne marki tego WPC oraz dawkowanie? byłbym wdzięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
większość firm produkujących suple robi wpc, zajrzyj do sklepu sfd, białko dawkujesz wg braków w diecie, jeden da po treningu 30 inny 50, kwestia indywidualna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 551
przepatrzyłem trochę na sklepie sfd ale rozbieżność w cenach/opiniach jest wielka, co moglibyście mi polecić z tego sklepu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 269 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2636
według ceny to najlepiej patrzyc na suple z firmy SFD bo maja jeszcze atrakcyjne ceny:D np: SFD Wpc protein plus..... zawsze po treningu mozesz jechac do MC na posilek :D:D hehe:D

Jeżeli Pomogłem Proszę Nie Zapomnieć KLIKNĄĆ SOG'A :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Kup sobie SFD WPC protein Plus lub econo i bedzie dla Ciebie ok. A nie da rady z jedzeniawyciagnac ? Czy jestes az taki pro wykoksiały ze tyle białka potrzebujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14
Witam. Może trochę faktów: po treningu najważniejsze jest aby uzupełnić energię, czyli dostarczyć węglowodany. Tak wiec albo posiłek zaraz po, albo np: carbo. Polecam carbo bo w tym wypadku wazny jest czas aby wykorzystać okno anaboliczne :D. Jeśli ktoś ma kase to dalsza suplementacja to BCAA Glutamina białko i inne odżywki. Dobre miejsce żeby kupić tanio to new-way.com.pl Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dot. gainera

Następny temat

co do storma?

WHEY premium