SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po redukcji - kilka pytań i postrzeżeń.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1038
Witam, w sumie zastanawiałem się w jakim dziale stworzyć ten temat, zdecydowałem się tutaj a więc.

Jestem po redukcji jakoś 10kg, w bardzo krótki okres czasu bez żadnych spalaczy tłuszczu itd (w tym miejscu chciałbym właśnie zaznaczyć że się DA! Trzeba tylko na prawdę "ruszyć dupe", zawiązać diete u mnie jednak nie jest idealna, nic nie liczę, odstawiłem białe pieczywo, jem dużo mięsa, ryż, nie opycham się na noc, do szkoły biore sobie sałatki, jogurty itd, czasami nawet zjem sobie kebaba na mieście bo czasami nie moge się oprzeć. Więc jak macie problem z tłuszczykiem i chcecie go zrzucić, to na prawde wystarczy dobry trening w moim przypadku boks a i właśnie chciałbym obalić mit że niby pasy neoprenowe nic nie dają, wcale to nie prawda! otóż dają i to bardzo dużo i jestem tego żywym przykładem, wypaliło mi brzuch i to nawet nawet w tak krótkim czasie ubyło jakoś ponad 10cm tłuszczyku więc kupować także ten pas i do roboty! A i zapomniał bym, ubierać także na to bluzy i to jak najgrubsze! to także pomaga!)

Dobra, dobra wszystko ładnie pięknie ale! Otóż po tej redukcji średnio wyglądam koszulki oczywiście M są już za duże i wiszą, chciałbym to jakoś zmienić teraz pytanie, jak?

Mam treningi boksu poniedziałek, środa, piątek - jak do tego wpiąć trening na siłowni? Wiadomo mam także inne obowiązki, szkoła, nauka.

1. Myślałem żeby zrobić tak: po szkole odrazu na siłownie po siłowni odrazu na trening boksu - ale czy to jest możliwe, dam rade zrobić 2 treningi takie?

2. Inną opcją jest : Poniedziałek boks , wtorek siłka, sroda boks, czwartek nic bo późno kończe, piątek boks, sobota siłka, niedziela siłka. I nie wiem także czy to jest też dobry pomysł bo kolega mi powiedział że niby nie beda mi się miały kiedy mięśnie zregenerować, i także że siłka minimum 4 razy w tygodniu żeby utrzymała się "pompa", więc potrzebuje WASZEJ CENNEJ RADY!

Także potrzebuje aby ktoś mi polecił jakąś odżywkę, na wzrost masy mięśniowej, może białko już sam nie wiem, chodzi mi o to żeby się zbić ale także nie spowolnić w boksie.

Bo chciałbym ujrzeć jakieś efekty w miarę szybko.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402685
jakie sa Twoje priorytety? boks czy silka?
jezeli boks to silke mozesz dac 3x/tydz. np. trening fbw czy push/pul cos takiego,
treningów nie dawał bym jeden po drugim, regeneracja jest bardzo wazna wiec nie mozna tego lekcewazyc,
na wzros masy to jest odpowiednie odzywanie a odzywkami uzupelniamy tylko ewentualne nieduze braki,
niestety w temacie pracy na masa miesniowa nie ma nic na szybko jezeli ma to byc czysta masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1038
Otóż jakie są priorytety? Już mówie.
Oczywiście boks, ale żeby przy tym fajnie wyglądać.

Zmieniony przez - Miszczu223 w dniu 2014-03-09 14:57:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 644 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Lepsza jest druga opcja. Ćwicz tyle razy w tygodniu na ile masz czas. Spokojnie 3 razy w tygodniu wystarczą. Jeżeli chodzi o regenerację to staraj się spać te 8h na dobę i dostarczaj sobie kalorii tyle ile Ci potrzeba. Zrób to co się da. No i nic nie ma szybko. 1kg miesięcznie to będzie bardzo dobry wynik.
Jeżeli ciężko Ci będzie dostarczyć kalorie z pokarmu to białko, ewentualnie gainer możesz sobie kupić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stara kreatyna czy jest jeszcze dobra?

Następny temat

Trening,odżywki,początkujący

WHEY premium