SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po potęzniej redukcji

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jabolcokk - dietę , suplementacje oraz trening chcę mieć jak najbardziej kulturystyczną. chodź nie jestem profesjonalistą to lubię taki styl życia. Ja robię aeroby 2 x w tygodniu. Więc gdy mamy sam trening siłowy to 10 minut po treningu carbo , białko i cm3 i za godzinę posiłek , a gdy mamy treningi siłowy + aeroby to w czasie treningu siłowego ( 10 minut przed aerobami) carbo , cm3 i następnie bezpośrednio po treningu czy po 10 minutach izolat i posiłek po treningowy do 30 minut?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc tak to ma wyglądać ?

Dzień z samym treningiem siłowym , suplementacja po treningowa : cm3 , carbo , białko od razu po siłowym i za godzinę posiłek po treningowy ,
Dzień z treningiem siłowym i aerobowym (2 dni w tygodniu aeroby) : w czasie treningu siłowego , a 10 minut przed aerobami carbo , bezpośrednio po treningu aerobowym cm3 i białko i do ilu minut zjeść posiłek , 30 minut?


Zmieniony przez - loozak93 w dniu 2012-11-23 23:43:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Nie wiem po co carbo przed treningiem aerobowym a posiłek do 60 minut po aerobach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nie, słuchaj Po Aerobach CM3 i możesz ale nie musisz białko, po 15 minutach posiłek potreningowy (poaerobowy)

NIE PIJESZ CARBO po AEROBACH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha czyli tak :

W dzień gdzie sam siłowy : od razu po treningu carbo , białko i cm3 i do godziny posiłek
W dzień gdzie siłowy i aerobowy : od razu po aerobach cm3 i białko i do 15 minut posiłek.

Kurdę muszę dietę w dzień z aerobami znowu zmieniać , bo będzie mniej węglowodanów przez to carbo. Rozłożyć te węglowodany na każdy z posiłków czy dać więcej ryżu po aerobach zamiast tego carbo?

Zmieniony przez - loozak93 w dniu 2012-11-24 13:36:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ja bym w dzień Aerobów nie dodawał więcej kalorii bo po co ? skoro to trening tlenowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strasznie mnie zainteresowało to : gdy mamy sam trening siłowy to bezpośrednio carbo i cm3 i po 10-15 minutach białko , dlaczego nie razem z carbo? I czas do posiłku (godzinę) liczyć od wzięcia białka tak? A jeśli chodzi o te kalorię. No to gdzie mamy trening siłowy i aerobowy to brać w końcu bezpośrednio po siłowym te carbo i od razu na rowerek lecieć? Bo jeśli nie to w tym dniu carbo muszę całkiem wyeliminować i dodać gdzieś więcej ryżu/makaronu żeby kaloryczność się zgadzała :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Już tak zamieszałeś, że szok

Słuchaj

Dzień Treningowy Siłownia + Aeroby to tak : od razu po treningu carbo/vitargo i CM3 - po 10 min lecisz na aeroby po AEROBACH białko po powrocie do domu posiłek.

Dzień Treningowy Siłownia : od razu po treningu carbo i CM3 - chwile później Białko i do godziny od CARBO - posiłek potreningowy.

A jeśli redukcja nie będzie przynosić rezultatów - zawsze możesz wywalić carbo po treningu siłowym ( przed aerobowym) z tym, że jak to będzie z 45-60 minut aerobów to strasznie będziesz zmęczony.


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2012-11-24 14:27:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo Ci dziękuję , widzisz wolę się już nawet 5 x zapytać żeby było dobrze , bo jestem 45 dzień na masie i ktoś mi na początku powiedział inaczej i przez ten czas robiłem źle. I tak w ogóle to jest masa , tylko robię aeroby 2 x w tygodniu po 20 minut w celu podkręcania metabolizmu. Wrzucę zaraz moją dietę oraz suplementację.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cm3 Jak Brać

Następny temat

[Trec Boxing News] Janik powraca w dobrym stylu

WHEY premium