SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plany konkursowe na 2016

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Masti jeszcze jedna kategoria,mało aktywny na forum a bardzo aktywny w konkursach :)
sprawdziłem w wątku nagrodzeni w dziale w zeszłym roku w 7 konkursach zgarniałem nagrody a nie wiem w ilu już startowałem ?,bo były jeszcze w dziale UNS, motywatory i facebooku :)
Z wygranych nagród odziałem całą rodzinę i cały czas na bieżąco mam jakieś suple.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2016-01-02 12:17:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Ale to tylko jedna taka osoba jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
masti
W tym temacie wpisujcie swoje pomysły na konkursy-wspólnie się też zastanowimy czy nadają się do przeprowadzenia i realizacji.

Także osoby potencjalnie chętne do wziecia udziału w danym pomyśle ,warto by się tu zdeklaarowały.

Bo po co tracić czas na konkursy bez uczestników-troche czasu zajmuje opracowanie i reklamowanie.



Nie wpisałeś w tym temacie pomysłu na konkurs który przed chwilą utworzyłeś, tym samym nie dałeś możliwości osobom zainteresowanym do zadeklarowania swojego udziału.

Masti, fajny chłop z Ciebie, bardzo zaangażowany i chętnie brałem udział, w miarę możliwości w konkursach przez Ciebie organizowanych, ale nie wydaje mi, że trudniej będzie Ci znaleźć kogoś do napisania referatu niż do rywalizacji sportowych.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Trudniej czy nie ?-bo dość dziwnie to wyraziłeś :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Ups. miało być
_Szajba_

Masti, fajny chłop z Ciebie, bardzo zaangażowany i chętnie brałem udział, w miarę możliwości w konkursach przez Ciebie organizowanych, ale wydaje mi, że trudniej będzie Ci znaleźć kogoś do napisania referatu niż do rywalizacji sportowych.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Szajba-czyli co?
Widzimy się 24 stycznia na ustawce treningowej ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Myślę,że spokojnie się min 6 osób znajdzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
_Szajba_
.... wydaje mi, że trudniej będzie Ci znaleźć kogoś do napisania referatu niż do rywalizacji sportowych.


Chciałem odszczekać to co napisałem

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Szajba-nie myślałem ,że tak szybko pękniesz :)

To dopiero druga osoba ,do min 6 jeszcze brakuje :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testy sprzętu sportowego

Następny temat

sciemniacz - zimowy i wiosenny dziennik redukcyjny

WHEY premium