SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan zmiany myślenia+ 100% konsekwencji.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416
No ja tak czy inaczej będę walczyć ze sobą przez minimum 3 miesiące, bo moje galaretowate ciało woła o pomoc.
Fajnie Ci z tym spaniem. Ja już nie pamiętam kiedy ostatnio przespałam całą noc. Najgorzej jak budzę się około 3-4 godziny i włącza mi się "myślenie", wtedy 2 godziny wyjęte ze snu.

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 569
Zrobilam cały cały plan dla początkujących w 3 seriach po 15-12-10 powtórzeń
Potem trochę pobiegalam interwalem czyli:
10x 30s. Max i 10x 30sec. Norml (orbitek)
Kolejno od razu 20minut pobiegalam (orbitek)
Potem to już tylko sapalam, dyszalam a pot ciekl mi po tyłku
Mam pytanie to szefowych czy te ćwiczenia muszę robić na piłce jeśli mam w domu modlitewnik i ławeczke. Piłkę tez mam wiec jak trzeba to trzeba
Zapomniałem jeszcze jedno pytanie mam pogłębioną lordoze krzyzowo-ledźwiową czy są ćwiczenia przy których powinnam szczególnie uważać
Zmieniony przez - Linka-20 w dniu 2011-09-04 21:40:16

Zmieniony przez - Linka-20 w dniu 2011-09-04 21:57:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Linka napisz dokładnie co robiłaś, ile i jakim obciążeniem.
Modlitewnik Ci się nie przyda. Lepiej ćwiczyć na piłce niż na ławeczce na początku, na piłce pracują róweniż mięśnie stabilizujące.

Albo robisz interwały albo aeroby, nie ma sensy robić obydwu na tym samym treningu.

Zwracaj uwagę na poprawną technikę ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 569
JAK TO NAZWAŁA MARTUCCA NALEŻĘ TO SEKCJI RÓŻOWEJ HANTEKI WIEC OBCIĄŻENIE NIE JEST IMPONUJĄCE
ĆWICZYŁAM WG.ZALECONEGO SCHEMATU
1.wyciskanie sztangielek płasko 3 SERIE 1X15(7KG) 1X12(7KG) 1X10(10KG)
2.francuskie uginanie rak siedząc 3 SERIE 1X15(7KG) 1X12(7KG) 1X10(10KG)
3.wyciskanie sztangielek siedząc 3 SERIE 1X15(7KG) 1X12(7KG) 1X10(10KG)
4.wiosłowanie prostymi ramionami leząc na brzuchu (górna i dolna cześć pleców, barki) 3 SERIE 1X15(7KG) 1X12(10KG) 1X10(10KG)
5.wznosy z opadu (dolna czesc pleców) 3X15
6.przysiad z piłką za plecami (ROBIŁAM NA URZĄDZENIU) 3X15(8KG)
9.odwrotne brzuszki z piłką 3X25
10.brzuszki skośne na piłce 3X25
11.brzuszki na piłce 3X25

NIE WIEM CZY MAM DOBRE OBCIĄŻENIE? JAK JE ZWIĘKSZAĆ? W KTÓREJ SERII? JAK CZESTO ZWIĘKSZAĆ CZY Z KAŻDYM TRENINGIEM?
JESZCE JEDNO PYTANIE MOJA DIETA TO GŁÓWNIE RYBY TERAZ TŁUSTE CZY TRAN MAM WYKOPAĆ Z SUPLEMENTACJI?
BĘDE WDZIĘCZNA ZAODPOWIEDŹ:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciężary zwiększasz zawsze (chyba, że dostaniesz specjalny trening ) z serii na serię i z treningu na trening. Ma być progresja. W ostatniej serii możesz nawet nie wykonać ostatnich kilku powtórzeń, ale na ciężar napieraj. Jak sama nazwa wskazuje: siłuj się

Nie musisz tranu odstawiać. Ale te ryby to jesz jakie; mam nadzieję, że nie królują puszki i wędzonki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 569


Ech dzień poszedł,nic nie oszukiwałam, wszystko zjadłam. Dziś nie ćwiczyłam może. Poszłam za to na masaż pleców do bardzo miłego Pana kolejny we czwartek. Jutro postaram się zrobić 3 obwody ćwiczeń choć pan od masażu powiedział że mogę mieć jutro zakwasy.
Pozdrawiam

Dodaje miskę na jutro

no wędzonki i puszki

Zmieniony przez - Linka-20 w dniu 2011-09-05 21:38:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jedz tylu wędzonych, chyba że masz z prawdziwych wędzarni, wędzone na zimno. To co kupujesz w sklepie, to wiesz... dymu z reguły nie widziało
Puszki na pewno musisz ograniczyć.

Masaż fajna rzecz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 569
Marciu (Martucca) kochana i pozostałe szefowe, mam ogromny problem w dzieciństwie miałam Przykurcz abdukcujny biodra prawego z czynościowym wydłużeniem lewej kończyny dolej. Miałam operacje na ścięga i mieśnie. rozmawiałam dziś z moim ortopedą prof. Karskim że absolutnie nie mogę ćwiczyć siłowo tylko basen i rozciąganie ewentualnie joga bo wróci zwichrowanie miednicy i znów będe kuleć jak bym miała krótrzą kończynę.
Co ja mam teraz zrobic? (pisząc to płacze NAPRAWDĘ)Fakt od kilku dni boli mnie cześć lędźwiowa kręgosłupa i pośladek.
Czy jest jakaś nadzieja dla mnie
Chciałabym wygladać tak pięknie jak wy być jędrna i smukła


Zmieniony przez - Linka-20 w dniu 2011-09-06 10:21:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uuuu...

Linka, a zapytaj, czy możesz ćwiczyć na piłce z samym ciężarem ciała? No i najważniejsze: rehabilitujesz się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 569


Marciu (Martucca) kochana i pozostałe szefowe, mam ogromny problem w dzieciństwie miałam Przykurcz abdukcujny biodra prawego z czynościowym wydłużeniem lewej kończyny dolej. Miałam operacje na ścięga i mieśnie. rozmawiałam dziś z moim ortopedą prof. Karskim że absolutnie nie mogę ćwiczyć siłowo tylko basen i rozciąganie ewentualnie joga bo wróci zwichrowanie miednicy i znów będe kuleć jak bym miała krótrzą kończynę.
Co ja mam teraz zrobic? (pisząc to płacze NAPRAWDĘ)Fakt od kilku dni boli mnie cześć lędźwiowa kręgosłupa i pośladek.
Czy jest jakaś nadzieja dla mnie
Chciałabym wygladać tak pięknie jak wy być jędrna i smukła

Dołączam zdjęcie biodra z blizną po operacji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia po artroskopii kolana

Następny temat

Rozregulowany metabolizm, stres i batalia o dawną siebie. Bądźcie ze mną ;)

WHEY premium