SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan zmiany myślenia+ 100% konsekwencji.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 569


Miska na dziś gotowa mam nadzieję ze uda mi się ją opanować
Wieczorkiem dziś pobiegam na orbitku 45min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416
Ja dzisiaj się nakombinowałam, aby zaplanować michę. Ale na jutro już mam plan - nie mogę się doczekać! https://www.sfd.pl/_LC_Babeczki_/_muffinki_jajeczne-t737075.html 

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 569
JA dzis do pracy na 15 idę ciekawe co uczennice powiedzą jak zobaczą panią mgr wciającą paczkę kabanosów wieprzowych w przerwie zagryzając jabłkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416
Właśnie, właśnie! A gdzie w bilansie są u Ciebie owoce kochana? Bo chyba już jesteś na etapie 25g węgli z owoców, nie?

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 569
Tak zapomniałam wpisać jabło dziś i suszone śliwki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 569
No i się spierdzieliło biodro. Ćwiczyłam wg. ćwiczeń z piłką z min hantelkami 2kg ale i tak doszło do przesunięcia miednicy o około 1cm. teraz trochę kuśtykam Przez cały weekend nie ćwiczyłam bo bolało mnie biodro,lędźwie i pośladek(lewa strona). Do dziś trochę puściło ale ie wiem co teraz zostaje tylko basen i joga na rozciąganie.Nie wiem jak diete teraz stosować jeśli teraznie mogę ćwiczyć. Do diety wrzuciłam magnez i wit.B kompleks w dawce przez pierwsze 4 dni 300% zapotrzebowania potem zejdę do normy. Bardzo proszę o pomoc szefowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj...

Dietę trzymaj tak jak do tej pory. Po upływie kolejnego tygodnia pomiary i wrzucamy kolejne 25g ww z owoców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 569
A orzechy mogę do bilansu ww. doliczyć w tym tygodni tak aby suma była dalej 25g ww.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 569
Witam po tygodniowej nieobecności na forum w moim dzienniku.
Dziś dzień pomiarowy wiec zgłaszam się obowiązkowo. Wymiary ani drgneły w dół ani w górę waga 59,0kg
Dzieta
Mmmmm... było różnie raz podkradlam kostkę czekolady:)
Raz zaspalam do przedszkola i zjadłam miseczkę owsianki z dziećmi
Wczoraj zakończyłem swój długoletni związek z partnerem, z którym byłam nierozlaczna i pasowalismy do siebie idealnie ( aparat ortodontyczny tj. "kaganiec") i z radości możliwości gryziienia zjadłam kilka paluszkow.
Ćwiczenia
Nic nie ćwiczyłam ze względu na biodro byłam znów u profesora który mnie operował i zabronił mi katygorycznie ćwiczeń z obciążeniem łącznie z noszeniem zakupów. Mogę tylko pływać, jeździć na rowerze, orbitku a przedewszystkim ćwiczyć joge z nastawieniem na asany rozciagajace okolice kręgosłupa i miednicy. Żadna piłka rehabilitacyjna żadne brzuszkiem

Kochane szefowe co w tym razie z moimi treningami i sylwetką. Czy ja maleją mam co szukać pomocy od Was na forum?
Pozdrawiam serdecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1335
Linka, trzymaj się, na pewno dziewczyny Ci pomogą. Pisałaś, że masz częstoskurcz - miałam nadkomorowy i jestem parę miesięcy po ablacji, jest o niebo lepiej. Może porozmawiaj o tym ze swoim lekarzem? Pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia po artroskopii kolana

Następny temat

Rozregulowany metabolizm, stres i batalia o dawną siebie. Bądźcie ze mną ;)

WHEY premium