SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy- pomóżcie..

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 227 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8654
Witam. Już od dawna czytam forum i naprawde jest ono bardzo przydatne, ale dzisiaj pierwszy raz postanowiłem się trochę udzielić :P Nie jestem zadnym siłaczem czy kims innym.. od zawsze pasjonowalem sie breakdancem i jakies pol roku temu postanowilem troche zwiekszyc swoja sile.. aby móc wykonywac coraz trudniejsze tricki. Nigdy nie stosowalem zadnej diety, nie uzywalem zadnych suplementow, ani nie mialem zadnego planu treningowego ani nie chodzilem na silke.. kupilem sobie sztange i pare odwaznikow.. a i tak moje wyniki sie polepszyly :P Zawsze bylem strasznie chudy, bylo mi widac kosci, a teraz nadal jestem szczuply ale jest znacznie lepiej :]
Moja prosba do was jest taka, czy byscie mi pomogli ulozyc jakis plan treningowi (taki domowy) aby moc uzyskac jeszcze lepsze wyniki :P Mam do dyspozycji łamaną sztangę, dwa gryfy do hantli i odwazniki: 2x 2.5kg i 2x 5kg. Nie mam czasu na silownie, poniewaz trenuje taniec towarzyski :] Jezeli jakies zdjecia beda potrzebne, to moge zrobic i wkleic.
Z gory dziekuje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 227 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8654
Aha.. i mam do dyspozycji jeszcze drązek :D Do teraz robilem tez roznego rodzaju pompki.. zwykłe i na rekach samych itp..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9481
jesli chcesz zwiekszyc sile pod katem breakdance'a, powinienes cwiczyc tzw.sile dynamiczna = w przyblizeniu trening z obciazeniem ale ruchy wykonujemy szybko. Trening statyczny obserwowany na silowniach ( i tzw .pompa) nic Ci nie da, a jak zwiekszysz mase ciala( na skutek hypertrofi czyli przerostu miesni) co w pewnym stopniu sie na pewno stanie przy klasycznym treningu kulturystycznym, moze sie okazac,ze w breakdance'u jest nawet gorzej. Wiec trening z obciazeniem -> tak ale w odpowiedni sposob. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 227 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8654
O to sie zbytnio nie martwie.. w genach mam, ze zawsze bede szczuply itp.. Cwicze silowo, ale tez duzo tancze, duzo biegam, robie duzo aktywnych rzeczy. Poprzez cwiczenia juz mi troche miesnie sie wyrobily, sila sie podniosla.. ale chcialem jeszcze bardziej sie rozwinac.. dlatego pytam o jakis stosowny trening :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening jak i ile ??

Następny temat

Plan treningowy lalika - do poprawy %-)

WHEY premium