SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy. Prosze o pomoc !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 100
Witam. Od tygodnia ćwiczę na siłowni, ale nie mam żadnego planu. Nie ma tam dobrego trenera, którego mogłabym poprosić o radę. Moim celem jest, żeby zrzucić pare kilo, ogolnie wyszczuplić sylwetkę i polepszyć kondycję. Mam 18 lat, 170cm wzrostu i 63kg. Chciałabym, aby ktoś doświadczony pomógł mi ułożyć plan ćwiczeń. Dodam, że chodze na siłownie 4 razy w tygodniu (pon, wt, czw, pt) i spędzam tam ok 1,5-2 godz. Bardzo proszę o radę

Płeć: Kobieta

Wiek: 18

Waga: 63

Wzrost: 170

Cel treningowy: zmniejszenie wagi, polepszenie kondycji, uzyskanie płaskiego brzuszka :)

Staż treningowy na słowni: tydzień

Uprawiane inne sporty: brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): raczej full

Dieta: jeczcze brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
na początek polecam plan ACT

https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html

Miłej lektury.

Jeśli masz jakieś wątpliwości, to pytaj

Dieta, dział "Odżywianie"

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 100
Hm.. a mogę taki trening wykonymac 4 zamiast 3 razy w tyg ? taki mam karnet i szkoda by mi było go nie wykorzystać w pełni ;) Chciałabym do ćwiczeń wykorzystać sprzęt jaki jest tam dostępny. na salce z której ja korzystam jest twister, stepper, orbitrek, rower, bieżnia, wiosła, maszyny do ćwiczeń ud, vibro max, materac, duża pilka, skakanki, hantelki. Jestem zupełni zielona jeśli chodzi o to, jakie ćwiczenia na jakie partie. Przez tydzień ćwiczyłam tak chaotycznie , ale wydaje mi się, że to nie ma sensu. Chciałabym mieć wszystko dokladnie rozplanowane.
Np.
Na rozgrzewkę
10 min bieznia
10 min rower
Potem
5 min orbitrek
5 serii po 30 szybkich skrętów na twisterze
5 min stepper
15 min wiosła
3 serie po 20 powtorzeń na dwóch maszynach do ćwiczeń ud
5-7 min na vibro
ok. 15 min jakieś ćwiczenia z piłką
10 min skakanki
i może jakieś przysiady czy wyrzuty z hantelkami 2 kg ?
na koniec szybki marsz na bieżni ok 10 min

Tak by było w porządku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
3x jest ok. Plan ACT na początek jest ok, jeśli czujesz się na siłach zacznij od 2 obwodów.

rozciąganie, bieganie po siłowni jak najbardziej.

W twoim planie wszystko to jest chaotyczne, nie poukładane.

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2011-06-20 14:36:19

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2011-06-20 14:36:54

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 100
ok, dzięki za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
pamientaj że jest dział LADIES SFD i tam siedza dziewuszki i sobie pomagaja , także takie które znaja sie na rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 100
O dzięki wielkie jestem nowa i dopiero zapoznaje sie z forum
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split do oceny i poprawy

Następny temat

Korekta planu treningowego

WHEY premium