SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do sprawdzenia +kilka wątpliwości

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32
Witam! Ciężary dźwigam od ok. 2 lat z różną systematycznością. Niemniej od roku regularność jest większa. Od kilku miesięcy ćwiczę splitem co drugi dzień.

PON-klatka, biceps
SR-nogi
PT-barki, triceps
ND-plecy

Robię po 16 serii i 12 powtórzeń na duże partie oraz 9-12 serii po 12 powtórzeń na biceps i triceps. Odpoczynek między seriami wykorzystuje na ćwiczenia brzucha.Wszystko z dużą intensywnością.

I tu pojawiają się pytania:
1) Czy brzuch zostawić na koniec, nie przeplatać między seriami?
2) Czy w/w trening jest dobry na rzeźbę i siłę?
3) Czy dodatkowy trening aerobowy (ok.30-40 min.) w dni wolne od ciężarów z akcją serca 75% HRmax zbyt nie obciązy organizmu, tzn. nie doprowadzi do przetrenowania (nadmieniam iż mam problem z kolanami-schudłem 30 kg w 2 lata)?

Z góry dziękuje za cenne rady.

Pozdrawiam
Bigkruszyn
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 372 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5365
Nie jestem za bardzo obeznany jeszcze ale moge Ci powiedzieć że jeżeli chce żeby ktoś dokładniej obejrzał twój trening to zapisz oprócz podziału na dni i co w nie robisz napisz jakie ćwiczenia.
Sugerowałbym triceps po klatce gdyż jest już rozgrzany, natomiast biceps po plecach z tej samej przyczyny.
1) Brzuch możesz zostawić na koniec, będziesz miał wtedy więcej siły i skupisz się na danym ćwiczeniu.
2) Nie potrafie powiedzieć bo nie rozpisałeś planu.
3) Nie mam pojęcia.

Pozdro!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebny nowy trening na mase....

Następny temat

masa

WHEY premium