SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do oceny :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3219
mam pomysł ^^ może być tak, że w czwartek i piątek będę robił duże partie dwie serie a małe jedną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
nie chodzi o serie. tylko ze rob mniejszymi ciezarami. jak robisz w jeden dzien klatke np 4 serie 70x10 to zrob 60 albo 65

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3219
ale wiesz ja nie robię tych serii takim dużym ciężarem tylko tym czym daję rade wszystko zrobić i najwyżej jak czuję, że mogę to dokładam z treningu na trening 0,5kg w danym ćwiczeniu, to chyba nie muszę zmniejszać nic, co? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
cwiczac parite 2x w tygodniu jeden treinng powinien byc lekki drugi ciezki. tutaj masz artykul o sile: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=2284
nie cwicz nigdy na maxa. lepiej zebys mial zapas 1-2 powtorzen. mozesz dorzucac:
robisz np serie w dniu ciezkim 60/62.5/65/67.5 a w dni lekkim zrobisz 52.5/55/57.5/60

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3219
ok to coś pozmieniam dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3219
ale jak już się dowiedziałem wcześniej z moim stażem treningowym progresja z serii na serię nie jest dobra ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21
Witam,
Z góry wybaczcie że tutaj wrzucam takie pytanie ale może uda się coś z tym zrobić...

Generalnie chodzi o to jak uzyskać dobry przyrost masy mieśniowej..
Na siłowni siedze sobie juz jakiś czas ale jestem osobą początkującą.. Mam 190 cm wzrostu i 90 kg wagi no i 23 lata znajomy proponuje Deke zeby zrobic cykl 10 tygodniowy i pytanie czy coś do tego sie bierze i ewentualnie co trzeba robic zeby osiagnac jak najlepsze efekty..i na swój sposob zabezpieczyc organizm przed efektsami ubocznymi, nie wiem czy sam pobyt na silowni czyli jakies tam roztrenowanie ma zwiazek z tym że dużo pływam i ogolnie uprawiam sport

prosze o pomoc bo sie siedze w tym na tyle by móc sam sobie cos poradzic

z góry dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3219
wydaje mi się, że HMB Ci pomoże :)
ale poczekaj na odpowiedź kogoś kto się zna bo ja tylko piszę tak dlatego, że koledzy biorą i efekty są bardzo dobre :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
z takim czyms dzial Doping. jestes poczatkujacy to nic nie wbijaja taka moja rada

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21
No niestety naleze do tych pajaców co szybko chcą coś osiągnąć ze wzgledu na brak czasu chce cos zrobic teraz w miare szybko a pozniej to tylko utrzymywac co nie bedzie mnie kosztowalo tyle czasu i pieniedzy..brałem jabczan i białko ale jak juz mowiłem ja sie na tym nie znam kompletnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

i co dalej??

Następny temat

ciezar a technika

WHEY premium