SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan Treningowy na Mase

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 200
Witam. Przez niecały rok zmagałem się z nadwagą , przy wzroście 180 cm moja waga wskazywała 110 kg . Dziś po ok ośmiu miesiącach domowych treningów , diety udało mi się zjechać do 78,5 kilograma. Teraz gdy przeglądam się w lustrze jestem zadowolony z wyników klatka ma już lepszy zarys niż wcześniej barki , również wyglądają lepiej , jednak przydało by się być trochę większym ;) i z tego tytułu prosił bym o pomoc w ułożeniu mi planu treningowego na masę z wyłączeniem z niego treningu nóg. Dodam że sprzęt którym dysponuję to ławka ( łamana + płaska) sztanga długa 200cm sztanga krótka 160 cm 2x hantle + obciążenie ( nie wiem dokładnie ile kilogramów) . Za pomoc serdecznie dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
brawo za wyniki
niestety, plan musisz sam sobie ułożyć. możesz skorzystać z "gotowców", np. planów Mawashiego, albo ułożyć własne, jest dużo linków pomocnych na forum

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Ułóż sobie FBW(w wyszukiwarce znajdziesz) i wklej do sprawdzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 200
Dzięki za wskazówki , ale jeszcze małe pytanko, bo chodzi mi o to żeby nabrać mięśni a nie z powrotem tłuszczu chodzi o dawkowanie białka węgli i tłuszczu ? , ew. kreatynka na początek to dobra decyzja ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31643
Dział Odżywianie poczytaj posty podwieszone tam
Kreatyne póki co wg. mnie możesz sobie odpuścić.

Zmieniony przez - szepke w dniu 2009-09-01 22:16:46

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
kreatyne na ogół używa się jak ma się zastój, Ty z tego co widzę go nie masz, więc bez sensu jest jej używać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czemu nie chce cwiczyc nog?
Kreatyna na poczatek jest zbedna i bez tego szybko bedziesz rosl. Przyjelo sie ze krete mozna brac po ok. pol roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 200
Mhm czyli jak na razie ''na sucho'' ;) Przemasso nie chcę ćwiczyć nóg ponieważ nie podobają mi się umięśnione nogi wolę mieć szczupłe chodź i tak nie są wystarczająco szczupłe jak bym tego chciał , nawiasem marzenie o sylwetce w kształcie litery V mówi samo za siebie ;) wąskie biodra szczupłe nogi.....góra przeładowana ;) powoli mi się to udaje lecz to że zgubiłem tłuszcz to dopiero moim zdaniem połowa sukcesu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
to już lepiej będzie, jak nie będziesz ćwiczył w ogóle.

i tak umrzesz.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 200
Na nogi przyjdzie czas ;] jak na razie na umięśnieniu nóg mi najmniej zależy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
to nie ćwicz w ogóle. nie pomagamy lalusiom, ćwiczysz wszystko albo nic, oto kilka powodów:
- nie ćwiczysz nóg, nie będziesz miał dobrych przyrostów, ponieważ organizm dąży do "równowagi".
- nie zdobędziesz siły ogólnej, a co za tym idzie, masy.
- będziesz wyglądał jak kretyn.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zaczynam ćwiczyć

Następny temat

Wioślarz - czy warto ?

WHEY premium