SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan Treningowy Początkujący

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 396
Witam mam i zacząłem ćwiczyć od jakiś 2 tygodni. I mam parę ważnych pytań:
Po pierwsze ile razy w tygodniu mam ćwiczyć jak na razie robi 3 razy w tygodniu Poniedziałek Środa i Piątek i rozplanowałem taki trening żeby sie oswoić.

3 Serię

Przysiady x20
Wypady x20 na jedna noge
Pompki x35
Pompki wiezienne x15
Pompki do przodu x10
Brzuszki x15
Russian twist x15
Krzesełko 15-30 sec
Plank (Deska) 15-30 sec

I teraz mam pytanie czy ćwiczyć poszczególne partię mięśniowe to znaczy w poniedziałek ćwiczenia na biceps barki itp w środę na brzuch i w piątek na nogi czy w dany dzień ćwiczyć wszystkie partię mięśniowe. Trening chciałbym robić jak na razie na własną masę ciała lub z mniejszymi ciężarami gdyż takie posiadam. I jaki ćwiczenia polecacie ? Jak rozplanować trening?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12048 Napisanych postów 160477 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234520
Witaj. Napisz nam dokładnie jaki sprzęt posiadasz. Zobaczmy jak można plan zmodyfikowac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 396
Mam 1 hantle gryf i ciężary o różnej wadzę. Ławeczkę też mam ale nie miałbym gdzie jej położyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To dokup sobie gryf i będziesz miał dwa.

Trochę za dużo tych pompek, nie ma drążka by plecy robić? Ile masz tego obciazenie ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 396
Nie mam drążka ale myślałem nad kupnem takiego montowanego do drzwi lub poręczy do dipów


Zmieniony przez - ProMaster w dniu 2018-12-11 21:27:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zawsze mozesz wiosło hantlą robić, jeśli masz na tyle ciężaru by poczuć ćwiczenie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 396
Dobrze a co do treningu to jak w dany dzień ćwiczyć dana partie mięśniową? Czy w jeden dzień wszystkie.I jak powinien mniej więcej wyglądać dobry trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
W domowych warunkach najlepiej trenować całe ciało, nie ma co dzielić jak trening oaprty jest na masie włsanego ciałą

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 396
Ok a jakis ćwiczenia jeszcze na własną masę ciała . Trening tak mniej więcej ułożony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 396
I jakie obciążenie bo myślałem o 6,5kg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 396
Proszę o poprawki jeśli popełniłem jakiś blad.
Trening 3 razy w tygodniu 3 serie.

Przysiady x20
Wypady x20 na jedna noge
Swing x10

Pompki x30
Pompki wiezienne x15
Pompki do przodu x10
Podnoszenie hantli 10x na jedną 6,5kg ( raz jenda ręką raz druga bo mam jedną hantle )

Brzuszki x15
Unoszenie nóg x15
Russian twist x30
Plank (Deska) 15-30 sec
Krzesełko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podciąganie

Następny temat

Czy robie to dobrze? Trening interwalowy z silowym

WHEY premium