SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
rozumiem, ze chodzi o zawody TS?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Hervian
Z tego co wiem ciężko jest wykonać przysiasy i martwy ciąg w jednym dniu ;)


To kwestia zmiany nastawienia, sporo czasu tak trenowałem i nie było problemu to bardzo fajnie połączenie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra to spróbuję coś skombinować i jak zrobię to wyśle tutaj i powiecie co można zmieniać albo dodać ;) okey ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
jak bedziesz chcial budowac sile pod TS to glownie ebdzie tutaj znaczenie mialo podejscie zywieniowe, bo sila musi sie brac a ebergii, ktora spozywasz, nie da rady jej budowac, jak bedziesz na bilansie ujemnym

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem wiem już wychodzę z mini cuta za tydzień więc od razu wejdę na ten plan i dam sobie jakąś małą nadwyżke 100 kcal.
Dziwne jest to że nawet na tym ujemnym bilansie siła mi szła ;) było ciężej ale w martwym i przysiadzie doszło 10 kg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak myślicie próbować się na zawodach 7pazdziernika? Są to zawody z wyciskania na klatę i martwy ciag.Startował bym w wyciskniu na klatę do lat 16. A w martwym ciągu do lat 18.
Na klatę bym wycisnął na raz 85-90kg.
A w martwym 180 lub więcej by poszło ;)
Jechać czy lepiej podciągnąć wyniki?
Zgłoszenie jest 1 października i mam dylemat :/
Liczę na waszą odpowiedź ;)






Zmieniony przez - Hervian w dniu 2018-09-27 09:53:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
ja bym poczekal zdecydowanie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Hervian
Wiem wiem już wychodzę z mini cuta za tydzień więc od razu wejdę na ten plan i dam sobie jakąś małą nadwyżke 100 kcal.
Dziwne jest to że nawet na tym ujemnym bilansie siła mi szła ;) było ciężej ale w martwym i przysiadzie doszło 10 kg :)


Bo to jest zbyt krótka redukcja żeby organizm odczuł solidnie jej skutki, najczęściej jak trwa dłużej redukcja to wówczas ta siła spada choć nie zawsze.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to dobra szykuje się na przyszły rok :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek na rozgrzewke do pokoju

Następny temat

Ocena planu

WHEY premium