SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piwko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Ja tylko dodam że piwo to też kalorie więc niestety na dietacg redukcyjnych należy obowiazkowo wliczać do dzinnego bilansu kalorycznego.

Z piwem jest tez taki problem, że zawsze po nim się jest głodny więc jego picie jest średnio dobrym pomysłem w takim okresie, ale wszystko jest dla ludzi.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Jedno piwo ma ok. 230kcal więc nie tak dużo a zawartość % chyba nie ma znaczenia jeśli chodzi o kcal

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Wiesz dla Ciebie nie tak dużo ale dla ludzi na dietach redukcyjnych którzy jadą na 1700-1800 kcl to sporo, a jak wiemy cięzko zawsze skończyć na jednym i robi się 2-3 a to się robi nawet 750 kcl (różne tabele róźnie podają warość kaloryczną piwa).

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Ale DŁUGI WEEKEND jest Ogarnijcie się Nie spadnie mu z łapy 10 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Piwo niefiltrowane idzie dostać w sklepie, u mnie w tzw galeriach alkoholi jest przeważnie sa to jakieś regionalne browary, nie wiem cy w kauflandzie jakiegoś ukraińskiego niefiltrowanego nie widziałem przypadkiem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Niefiltorwane mozna kupic Ciechana z tego co pamietam. Cenowo niestety troche z drozsze.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1303
kalikstat ma racje ;P długi weekend jest 1 piwko go nie zabije ;P

"Wymagaj od siebie więcej, niż ktokolwiek inny od ciebie wymaga"

Henry Ward Beeche

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

Augustyn z Hippony

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Dobrze wiedzieć choć ja mieszkam w małym mieście wiec u mnie na 100% nie kupie. Polubiłem niepasteryzowanego Leżajska (w Biedronce jest w dobre cenie) choć wiadomo że to niepasteryzowane to tylko marketing.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4371
ja bym ci radził dobre winko na drugi dzień power jest no i ta rzeźba :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Winko pije regularnie 2-3 razy w tygodniu, lampka czerwonego do kolacji z żoną, nie ma nic lepszego. Piwo pije wyłącznie podczas upałów i spotkań towarzyskich.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Twarozek wiejski.

Następny temat

redukcja z SFD sun pin/ prośba o porady, opinie- DZIENNIK

WHEY premium