SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Szumny-przygotowania do sezonu wiosna 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Śniadanko idealne Ja lubię "mokre" omlety żeby jeszcze trochę pływał z wierzchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 39 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 333
No z jeżynami,malinami i dodatkim ananasa dobry w smaku wychodzi 5 minut i po nim
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 39 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 333
Dzisiejszy rozkład diety i suplementacji:
1 posiłek:100g płatków owsianych,6 białek jaj(w tym 3 żółtka),150g (annas,maliny,jeżyny),30g rodzynek
2 posiłek:100g ryżu,200g piersi z kurczaka,warzywa
3 posiłek:100g ryżu,200g piersi z kurczaka,30 g masła orzechowego,warzywa(paryka czerwona,pomidor,brokuły)
TRENING barki-triceps-brzuch
-przed treningiem:BCAA z glutaminą
-po treningu:50 g carbo,35g izolatu ,10 g kreatyny,2000mg witaminy C,BCAA 10g+glutamina 5g
4 posiłek:100g ryżu,200g chudej wołowiny,15g oleju lnianego ,warzywa
5 posiłek 4 kromki chleba pełnoziarnistego,twaróg chudy 200g,15g oleju lnianego ,ogórek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 39 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 333
Wczoraj ostro poszły plecy i łydki.Piszę ,,ostro" bo po co niektórych seriach pojawiały się gwiazdki w oczach i .....wymioty
-martwy ciąg 5 serii ostatnia seria 160kg x5powtórzeń było by więcej ale sztanga za ślizga :p
-wiosłowanie sztangą podchwytem 5seri 8-12p cięzar od 80-100
-przyciaganie drążka wyciągu do karku 4 serie
-wiosłowanie oburącz wąsko hantlami leżąc na ławce skośnej 4 (duży cięężar stosunkowo powolne ruchy)
-wyprosty tułowia 3 serie z ciężarem
-wspięcia na palce stojąc ze sztanga max do bólu ze sztangą 3 serie
-wspięcia z hantlami 3serie
-aeroby 20minut
Dzisiaj barki i tricepsy+brzuch,aero
Jutro lecim na Strzegom :) kto jeszcze jedzie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 39 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 333
Wołowina 200g,ryz 100g ,warzywka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Ostatnia wizyta w klubie pokazała ze wyczyszczenie miski dało natychmiastowy efekt.Co prawda waga spadła ale widać teraz co mamy pod spodem.A jak na ten etap całkiem dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 39 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 333
Artur dzięki teraz waga powinna w górę pójść byle zeby tylko się nie zalewac za dużo do zobaczenia jutro w Strzegomiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Dzisiaj jakis duzy sie wydawales jaka waga obecnie?
sory za zamule dzis ale ja na nogach od 4rano bylem po przejechaniu prawie 500km [praca i dojazd] troche bylem nie na silach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 39 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 333
Dymitr ja duzy ?Chyba faktycznie byłeś tak zmęczony bo do dużego mi brakuje za to ty byłeś tak spompowany że strach było do Ciebie podejść myślałem że z liścia oberwe .Będzie na pewno jeszcze okazja by spokojnie pogadać na żywo pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Dzieki ze w ogole zagadales i mam nadzieje ze sie zobaczymy na spokojnie, albo na niespokojnie - na treningu jakims a jestes kawal chlopa nie ma co ukrywac, wielkoscia podobni jestesmy na pewno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy trener personalny w Łodzi

Następny temat

Masa czy redukcja?

WHEY premium