SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pilne Clomid !! Można z nim wylecieć?

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1917

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1723
Mam pilną sprawęZa niedługo wylatuję, i kumpel co jest na miejscu poprosił mnie o dowiezienie mu clomidu. Nie chodzi o to że nie może załatwić sobie stuffu na miejscu. A o to że ten towar to coś co już dawno miał w Polsce opłacone. I powiedzmy że zastanawiam się jak wygląda sprawa przelotu z trzema listkami clomidu. Jest to zakazany środek, będzie trzepańsko na lotnisku pod tym względem. Jeśli tak to co potem? Można to wywieść czy nie i jakie są tego konsekwencje? Lot jest tanimi liniami lotniczymi. Proszę o odpowiedzi tylko ludzi obcykanych w temacie. Chcę jasnych, przejrzystych odpowiedzi, a nie rozważań i dywagacji na ten temat. Z góry dzięki za odpowiedź.

Zasady są po to aby człowiek się dobrze zastanowił zanim jakąś złamie.

I am becoming the monster, you promised to keep him away, now I feel like he's living in me!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1089
ja nie wożę takich specyfików ale...
myślę że jak wsadzisz do głównego bagażu to nikt ci tego nie sprawdzi.no ale moge się mylić.powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5244
wsadz sobie gdzies głęboko w ubranie ten clomid, nikt Cie przecież nie bedzie trzepał, przecież to tylko 3listki, ukryć takie coś to nie problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
clomid to lek dla kobiet....wiec mozesz go potraktowac jako ibuprom....bierz smiało....

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1089
nie trzymaj tylko przy sobie.przecież możesz trafić na osobistą i co wtedy???du....a blada.
moim skromnym zdaniem tylko do głównego bagażu np.do skarpetek:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
a po co chowac leki?? daj do bagazu gł i daj do leków

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17445
e tam do skarpetek, nie takie rzeczy wozilem w bagazu glownym

laduj to do bagazu glownego, a tak na marginesie - zadnych lekow nie bedziesz mial?


przejdzie na lajcie

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
BEZ STRESU :) tylko pompek nie bierz heheheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1723
No właśnie też tak myślałem, wrzucę do głównego bagażu razem z suplami i lekarstwami bez recepty. A jakby coś sapali powiem że lasce to wiozę i że to dla niej. I tyle w tej kwestii. Dzięki za pomoc ^^

Zasady są po to aby człowiek się dobrze zastanowił zanim jakąś złamie.

I am becoming the monster, you promised to keep him away, now I feel like he's living in me!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

suplementy w uk

Następny temat

Co bierzecie?

WHEY premium