SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pilna pomoc!!!

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 330
To tak trenowalem 2 mies. na sucho . mialem przerwe 1 mies. wrocilem 2 tyg temu z odzywkami - superpump250. bialko syngex vpx . i jeszcze kupilem creatyne mono supercaps 1250 , 2 tyg temu wazylem 88 teraz 92.5 . mam diete na mase. przybieram dziennie 0.5 kg .
kolega nastraszyl mnie ze to wszystko zaraz spadnie . prosze o doradzenie co mam robic . ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Rośniesz lepiej niż po koksach he he ale nie ważne to wszystko co tyjesz to jest woda żeby zbudować mięśnie potrzeba o wiele więcej czasu . Jeśli nie utrzymasz michy i treningów to spadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 330
za ok 2 tyg skoncza sie odzywki . chcialem jeszcze tak docisnac do 96-100 i po skonczeniu odzywek zaczac biegac - skakanka i nadal silka 5 razy tydzien.

powiedzcie mi czy nie spadne . ? bo zaczynam fajnie wygladac .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Mięśnie nie woda tak i trzymać michę trzeba na dobrym poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 330
odsw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niewiem co robic pomorzecie mi??????????????????????????????????????????????????????????????????????

Następny temat

rękawice Masters RBT-70 czy RWS-1

WHEY premium