SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pilka... co robic?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1252

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
Czesc, jestem nowym uzytkownikem na forum, znalem to forum juz dlugo, ale teraz postanowilem sie zarejestrowac, bo mam problem i chce sie poradzic... jestem Maciek, mam 16 lat, jestem z województwa opolskiego. Od wczesnego dzieciństwa interesowałem się sportem, najpierw byla pilka nozna, potem koszykowka, troche tak na przemian, raz mialem "faze" na to, raz na to, chwile fascynowaly mnie narty itp. duzo tego bylo, ale w koncu w podstawowce wygralem w noge jakis tam turniej dzikich druzyn, potem cos tam na jakichs innych zawodach ze szkoly i chwile pozniej poszedlem do klubu, ale nie bylem sie tam wyrozniajaca postacia (klub z okregowki), troche ylem wysmiewany, pozniej starsi odeszli do juniorow przyszli inni bylo juz lepiej trener mnie chwalil itp. mowil ze moj problem lezy bardziej w psychice niz w tym jak gram, ze koledzy jak to sie mowi mnie "demotywuja" itp. powiedzial ze odstaje od innych ale jestem dobry mimo to, mialem jednak dosc siedzenie na lawie bycia zapchajdziura i odszedlem podczas 2,5 sezonu w pierwszym skladzie bylem 5 razy (w tym dwa razy tylko dlatego bo nas bylo 11 )
do tego klubu juz nie wroce po pierwsze z powodow o ktorych wam opowiedzialem, po drugie taka buraczana liga mnie nie kreci (i ja jeszcze w takiej mam lawe grzac), do do klubu, ktory gra w drugiej lidze mam nieduzo jakies 20km, ale tak to juz w ogole bym sie nie przebil...
kocham sport... nie wiem co robic
szukac szczescia w jakims innym klubie(lepszym badz gorszym), trenowac indywidualnie? , wziac sie za jakis inny sport (czy w ogole w wieku 16 lat to mozliwe?) czy grac tylko amatorsko w pilke na jakichs niezobowiazujacych turniejach, a sportem intersowac sie tylko teoretycznie bo nie mam juz szans

chce jeszcze dodac ze nawet jak gramy w cokolwiek na wfie to staram sie tak jak na jakims waznym meczu


z gory dzieki za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2123
a może ci w koszykówke lepiej szło

---> football is my life <---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
wg mnie zajmij się sportem amatorsko i poprostu ciesz się graniem. Nic na siłę.

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3741
no ja tez proponowalbym amatorsko lecz mozesz tez potrenowac indywidualnie pobiegac pozonglowac i z kumplami pokopac na wfie po szkole itp...albo znajdz klub.

Visca el Barca!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3154
jak nie możesz się przebić do składu to trzeba trenować i się starać może wkońcu kiedyś się uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
bez ambicji nic nie osiągniesz
a z tego co wyczytałem z Twojej wypowiedzi
sądze że masz jej mało

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1029
Ja też kiedyś byłem wyśmiewany i poszedłem do innego (o wiele lepszego) klubu - tam mnie doceniają. Mówisz, że masz klub z 2 ligi 20km od domu? Ja trenuję 28km od domu. Nawet jak będzie Ci tam na początku źle szło, to na pewno nie będą Cię wyśmiewać. Później będzie już coraz lepiej

Wszyscy boją się nas!
Lecha zna cały świat!
Dumą Polski jesteśmy od laaaaat :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
wszystko zależy od ciebie jak bardzo pragniesz być piłkarzem :)

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117
Nie poddawaj się. Rób tak by dużo czasu spędzać z piłką, w tym wieku jeszcze można się wiele nauczyć. I przede wszystkim ciesz się graniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2454
Dokladnie jak koledzy wyzej :D Musisz sie zmotywowac,postawic sobie cel ,ktory bedziesz chcial osiagnac! My jedynie mozemy zyczyc Ci powodzenia w osiagnieciu tego celu:D

No Pain,No Gain!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kondycja - Piłka nożna

Następny temat

Temat artykułu - Adidas Predator Mania XTRX SG lub Adidas Predator Mania XTRX SG Whi

WHEY premium