SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy ssa enanthate 250

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 43
Ja nic nie zakladam.. tak sobie lekko teoretyzuje ;) moze robic na co ma ochote i zdrowie mu pozwoli. Sam napisal ze do pozerki mu daleko. Na bardzo dobry poziom naturalnego testu.. do sciany mu jeszcze daleko.. moze spokojnie wylacznie naturalnie dalej powoli masowac to po co mu towar? No jak sobie rozp******i rownowage hormonalna to bedzie musial......
Krzychu... troszke mnie zaskoczyles tym pyt...
zadaj je moze tym wszystkim "pro" co teraz wygladaja jak wieszaki czemu nie pojechali non stop? Rich Piana RIP pojechal....... wiemy jak to sie skonczylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Nie popadajmy w skrajnosci. RP to zly przyklad testowal ogromne ilosci roznych rzeczy na sobie i nie tylko SAA. Lecenie nonstop na tesciu czy tesciu z GH w rozsadnych ilosciach nie niesie za soba jakiegos sporego ryzyka. W przypadku Kolegi to mowimy tu o dawkach zachaczajacych o TRT.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 43
Co fakt to fakt.. RP kupil bilet w jedna strone. Tu nie chodzi nawet o ryzyko bo czlowiek robi duzo glupich rzeczy w zyciu ale bardziej o sens? Kolega z jego poziomem testu zostanie przez endokrynologa wysmiany jesli zapyta o TRT. to trzeba miec chyba ponizej 100. TRT jest spox ale dla weteranow wojennych ktorzy stracili jajka bo nadepneli na mine ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Mój naturalny poziom teścia zawsze oscylował w górnej normie, a najczęściej ją przekraczał, nawet pół roku po pierwszym odbloku. Na sucho zrobiłem ile się dało, na początku przygody z siłownią przy 186cm ważyłem 68kg. W dniu pierwszego wbicia testa (po 14 latach treningów) ważyłem 82kg. Zanim wbiłem, 2 lata nad tym myślałem, czytałem co się dało o dopingu i postanowiłem spróbować. Jasne, że naście lat temu w ogóle o tym nie myślałem, ale po 40tce możliwości budowy tkanki mięśniowej są już jednak mocno ograniczone. Pierwszy cykl był lekki i raczej krótki, mimo to wpadło kilka kg które faktycznie w większości zniknęły. Jednak to co zostało, było zupełnie innej jakości niż przed cyklem - wyraźniej zaznaczone rysy mięśni, "ostrzejszy" wygląd całej sylwetki. Teraz postanowiłem lecieć pół roku, ale już z lepszą profilaktyką, lepszą kontrolą estro i prolki oraz miską. Zacząłem w grudniu i progres lepszy niż ostatnim razem, a dawki lecą podobne i są stosunkowo małe (400 testa i 300 deki).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Jeśli zostanie z tego tyle, co ostatnim razem to będę to uważał za sukces. No i grosz do grosza... Po cyklu odblok, rok odpoczynku i kto wie...? Oczywiście, jeśli ktoś jest sezonowcem to walenie koksu nie ma sensu, ale jeśli latami poświęcasz czas na treningi, jeśli ci to się nie nudzi i jest pasją, to raczej nie przestaniesz trenować gdy waga po cyklu pokaże -3. Na mnie to akurat działa motywująco. Wtedy, na sucho, zaczynam kombinować z dietą, treningiem, jakoś te straty odrabiam, potem pracuję nad jakością tego co jest i tak na okrągło. A czy kiedyś będę starym flakiem, jak zawodnicy pro? Pewnie tak, ale dopóki będę powłóczył nogami, nie dopuszczę do tego. Najważniejsze to nie przeginać z ilością koksu. Jedziesz z cyklem do czasu,kiedy widzisz rezultaty,bez ciągłego podnoszenia dawek, potem odblok i odpoczynek. Ja tak to widzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Rafał, test możesz zbadać ale i tak pewnie zamknie Ci skalę, więc jak uważasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 117 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8048
Witam ponownie.. proszę o wskazówki dotyczące hcg. Obecnie 6 tydzień. Już powinienem coś wbić. Jak rozpuścić i czy 2 x 2500 czy jak ktoś zasugerował 3.x 1666 około. I pytanie.. czy po zastrzyku może podbić estrogen? Czy będzie tylko reakcja na jąderka i torebkę?
Badania zrobię w tym tygodniu dopiero. Czy badania przed hcg czy w trakcie hcg? Czy aż po hcg? Dzisiaj 6 tydzień 9 strzał.
Podsylam poglądowe. Waga chwilowo stanęła. 6 kg w sumie przyszlo na 6 tygodni. Jestem zadowolony.



Zmieniony przez - Rafal Dreier w dniu 2019-04-10 12:07:21

Zmieniony przez - Rafal Dreier w dniu 2019-04-10 12:08:33

Rafał_Dreier

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 117 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8048
Poglądowe

Rafał_Dreier

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Bierzesz normalna lotke I duża igłę. Zaciagasz płyn. Wbijasz w fiolke z hcg. Samo zaciagnie bo tam proznia. Łatwo się rozpuszcza. Zaciagasz insulinowka, jle tam Ci się nabierze. Albo na dwa razy albo na trzy będzie. No i wbijasz w brzuch, czy gdzie tam Ci wygodnie. Procedura powtarzasz co dwa, trzy dni. Badania zrób sobie przed na samym teście.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 117 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8048
O.k. dzięki.
Hcg ma być ciepłe zimne? Jaka temperatura? Bez różnicy?

Rafał_Dreier

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tetno, cisnienie na PROP + PROVI + AROMASIN

Następny temat

Ankieta. Pierwszy ssa enanthate 250

WHEY premium