SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy ssa enanthate 250

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Powoli.... sam do tego dojdzie.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Racja. Przygalopowałem trochę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 117 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8048
Wwzyscu twierdzą, że jak się zacznie... to apetyt rośnie ponoć ciekaw trochę jestem.
Obecnie podnoszę kalorie w czasie świąt, chcę wejść bliżej 3800 kcal i dopieri zacząć zabawę z enanthate .
Ale czytam, że ktoś podpowiada... Dziękuję
Będę dawał znać.
Chętnie też przemyśle pomysły kolegów. Muszę najpierw jednwk sprawdzić swoje reakcje na Coś z zewnątrz.
1

Rafał_Dreier

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Tylko nie zalej się za bardzo tym "tłuszczykiem" zanim zaczniesz wbijać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 117 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8048
A to może zalać? Szczuplaka? Jestem trudny do zalania...
1

Rafał_Dreier

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94106 Napisanych postów 363942 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667625
Wszystko kwestia diety

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 117 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8048
Cześć!
Nie jest chyba źle... teraz wiem czemu ja ciągle jak z adhd latam ciągle na obrotach.
Raczej wysoko ten test. Wiadomo, ze różne są widełki w różnych testach i przychodniach , ale widełki to widełki..
Wiadomo teraz do czego powinienem wracać po "zabiegu ".
Pozdrawiam

Rafał_Dreier

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Wynik normalny , wiec nie wkręcają sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Nic nadzwyczajnego kolezko .

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 117 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8048
Nie wkręcam sobie. Cieszę sie, z jest w górnej skali niż dolnej.. to po pierwsze. Natomiast chętnie sprawdzę po 4 tygodniach czyli 4 strzałach 250 enanthate..
I raczej się nie chwalę.. mesja 1905 jesteś w moim wieku? Młodszy czy starszy? I jak biłes pierwsse strzały to miałeś w dolnej czy górnej granicy testa bez wspomagaczy.. takie tylko pytanie.
Chciałem podzielic się informacją.. potem porównać po jakimś czasie ... popytać, poczytać mądrzejszych czy "doświadczonych "..
Nadzwyczajnie tonjest miec pewnie 1500 i więcej albo nie schodzić z bomby, ale nie wszystkim na tym zależy...
Pozdrawiam

Rafał_Dreier

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tetno, cisnienie na PROP + PROVI + AROMASIN

Następny temat

Ankieta. Pierwszy ssa enanthate 250

WHEY premium