SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy sparing po tygodniu??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1817
jest jeszcze taka ewentualność, że trener robi zgrywy :-% ale jeżeli nie, to napewno chłopak z którym będziesz sparował dostanie odpowiednie wytyczne i krzywda Ci się nie stanie. powodzenia

"kwas adypinowy nasz nainteresował ostatnio, przeważnie były problemy z produkcją w zakładzie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2181
wg mnie i tak za wczesnie ;]
zero nawykow, nie umie ciosow wyprowadzac,
konstuowac akcji, bez sensu ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 296
zgadzam sie z siwkiem po 5 treningach tio chlopak nawet jajk jest kumaty to nawet na nogach dobrze chodzic nie umie powinien sie skupic na podstawach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 627 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9388
"pozatym mysle ze jakbys mial sparowac zkims kto cwiczy 10-mcy a ty 1tydzien to niebedzie cie bil tak zeby zabic tylko raczej sie pobawic"

Pobawić to się początkujący może z kimś, kto jest bardzo dobry i ma nad sobą pełną kontrolę (kontroluje siłę uderzeń, zachowuje zimną krew, nie ponosi go). Czy gość po 10 miesiącach treningów może spełnić te warunki? Pewnie to możliwe, ale jakoś mi się nie widzi, żeby wielu takich było.

Pozdrawiam

Trenerów dzielimy na dwie kategorie:
- jedni potrafią wiele rzeczy, których nie uczą
- drudzy uczą wielu rzeczy, których nie potrafią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 90 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2206
Wiem że jeśli nie chce to nie musze, i tak myśle że jeszcze tydzień poczekam zwłaszcza że mam pięści troche zdarte bo boksowałem na worku w dziurawych rękawicach, i niezałatwiłem jeszcze szczęki i pasków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19479
Szczerze ?? Nie chodze juz na boks ale jak sie zapisalem to po 7 treningu mialem juz sparing z gosciem ktory trenował rok. I co ? Zyje do dzis jak widac. Bez przesady dostaniesz pare ladnych bomb itd., ale Cie nie zabije i nie ma co srac po gaciach ;) Po to wlasnie masz byc bokserem zeby Ci wystawiali goscia ktory ma nawet tych walk 15 a ty dopiero 5 i walczyc musisz jak najlepiej potrafisz. Tak wiec do roboty !! Wiadomo jak bedzie to wygladalo.. i koledzy klubowi tez sie beda z Ciebie podsmiewali jak bedziesz sparował ale wlasnie to powinno Cie zmobilizowac. Padlo okreslenie ze trener jest d****em. Niezgodze sie z tym, gdyz trener zapewne tez tak zaczynal i zyje. Tak wiec roznego typu glupie komentarze zachowaj dla siebie. Rok czasu samej techniki i dopiero sparing ?? to smieszne. To rozumiem ze dopiero po 2 latach jakies zawody... nie na tym rzecz polega. Masz sie nie bac przeciwnika i przedewszystkim patrzyc sie na niego , nieschylac lba a on Cie bedzie bil i go niewidzisz ze strachu tylko twardo mu pokazac, ze cos potrafisz.. unikac ciosow , i oczywiscie przedewszystkim koordynacja nog, a jak juz Cie zlapie w naroznik to caly czas garda pracuje. Wiec do roboty chlopie i nic sie nieboj... bo widzialem takich co przychodzili i sparowali a tez sie na poczatku bali... wchodzisz do klatki i robisz swoje powodzenia mistrzu ;)

MMA sports !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
... po 7 treningu mialem juz sparing z gosciem ktory trenował rok. I co ?...

I co Ci ten sparing dał?

... Bez przesady dostaniesz pare ladnych bomb itd...

Po co? Po co robić za worek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19479
Co mi dał ?? nowe doswiadczenia...
Nie robic za worek a uczyc sie boksowac i nie pokazywac ze jest sie panną

MMA sports !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 239 Wiek 51 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1634
idac twoja logika, wogole po co tracic kase na treningi, lepiej isc na wlasciwa dzielnice i krzyknac jakies bojowe haslo, na tyle skuteczne by zbieglo sie 10 lokalnych osilkow ..

jak dasz rade to jestes super gosc a jak nie dasz rady to coz .... jestes frajer ...

nie wiem czy rozumiesz, ze zwykla napierdzielanka od sportu rozni sie wlasnie tym, ze sparingi to nie bojka i odbywa sie w ramach rywalizacji SPORTOWEJ a nie zwyklej lobuzerki ...

nadal uwazam, ze sparing po 5 treningach to absolutna pomylka ....

a Ty twardzielu ... nie wiem co wiesz o panienkach .. ale wyglada na to, ze naprawde niewiele ...

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją... /M. Piotrowski/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 90 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2206
Zacznijmy od tego że nie sram po gaciach, a sparing zrobie nie w ten ale w następny wtorek.
Pozdro i dzięki za wypowiedzi :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

Następny temat

Kickboxing czy Muay Thai?

WHEY premium