SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy poważny cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1938
Kornel looknij w podwieszony post e-lite gdzie sam napisał że efektywne i konkretne przyrosty zaczynają się na prolce od 3 tyg.
Po drugie jako osoba doradzająca innym powinnieneś znac różnice miedzy "tanie" a "dobre". Pozatym tam wyraźnie jest nap[isane że ten cykl jest dla NOWICJUSZY a z ciebie przeciez stary wyjadacz i Marcela pouczasz ;)
zrób na tym 4tyg cyklu 2kg miesa albo z 6kg czegos tam i wklej foto ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44616
made by e-lite:

* ENANTHAT TESTOSTERONU - PROLONGATUM

Czas aktywnego działania: 5-7 dni
Przeciętne dawki: 200-500mg co piąty dzień
Przeznaczenie: masa, siła
Działanie: solidne przyrosty od 3ciego tygodnia
Długość dawkowania: 8-12 tygodni
Wykrywalność: do 3 miesięcy
Właściwości: wysoko anaboliczny silnie androgenny, silna aromatyzacja do estrogenu oraz wysokie konwertowanie do DHT, toksyczność niska
Blokowanie układu HPTA: bardzo silne
Odblokowanie: 2tyg po ostatniej injekcji
żródlo: podwieszony post u góry ekranu
Gdyby ludzie częściej tam zaglądali i wykazywali się chociaż średnim ilorazem inteligencji posty o takie cykle odeszły by do lamusa...
Ja nie twierdze, że taki cykl nic nie da, moim zdaniem taki schematowy 8 tygodniowiec, biorąc pod uwagę dietę itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 609 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3710
Napisane jest nowicjuszy, tzn. osób, które dopiero zaczynają brać SAA A ja starym wyjadaczem brania SAA nie jestem--> to widać i słychać w 2 poście moim, chyba, że znowu moich postów nie czytasz, a to, że mówię innym cykle to nie znaczy, że mam już za sobą mln kuracji Tylko mam wiedzę nabytą przez osoby, które rozpisywały już cylke tutaj

Wychodzi na to, że ja porawiam obbola a MarcelQ mnie Nice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Nie, wychodzi na to, że w każdym kolejnym poscie coraz bardziej sie kompromitujesz

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1938
czyli jestes 18 latkiem nie znajacym sie na podstawach tego sportu, majacym za sobą 1 cykl z mety i wiedze z sfd na tyle dużą by ukladac cykle dla innych, ale nie dość dużą żeby ułozyc sobie sensowny cykl z mety i prolki
GRATULACJE
poprawiasz mnie ?? to mi doradz jak poprawic moje 105kg wagi przy 46cm w bicu, 68 w udzie i 100 ;( w pasie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 609 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3710
obbol wrzuć zdjęcia jak jestes taki byku, bo jakoś profilu Twojego nawet nie widzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
[sry za w***ke do 'powaznego' tematu] ;d

po jakim czasie czujecie enana/cypio? te 3tyg. jak w opisie, ktory elite zrobil? Bo w sumie zalanie czuje/widze juz po 1,5tyg. i lekki przyrost sily - czy mnie ktos przycial i propa mam czy to placebo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 213 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26251
Kornel tak z ciekawosci przez 2 lata juz sprobowales wszystkich kreatyn ?? stacków ?? sam Ci zafunduje cyklon jesli po cyklu ze zwyklego mono dajmy na to 4 tyg nie "przytyjesz choć 4 kg". Niechce mi sie wierzyc wez sie pan za jedzenie i kreatyne i nie pitol ze juz nic nie dziala bedziesz nam jeszczedziekowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44616
e-Lite napisał, iż solidne przyrosty są od 3 tygodnia ja nie uważam zwiększonej retencji wody za solidny przyrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 609 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3710
obbol pacanie jeden Napisałem, że jest to cykl jaki napisał e-ilte i z dupy nie jest on wyciągnięty!--> chyba, że nie umiesz czytać, to juz nie moja wina dwa razy już Ci zwróciłem uwagę, więcej czytania ze zrozumieniem, by Ci się przydało. To tyle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masterject 100

Następny temat

ODBLOK

WHEY premium