SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy odblok po 6 miesiącach - co i jak?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1251

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

95

Wzrost

195

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

115

Obwód uda

65

Obwód talii

90

Staż na siłowni

8 lat z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

około 3500 kcal (200B, 120T, 400W)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

4x FBW

Cel cyklu

Przybranie mięsnia

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

W trakcie - 1 cykl

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

1882

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klatka 105, 120 Martwy, przysiadów brak ze względu na konflikt panewkowo-udowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 296
Witam wszystkich bardzo serdecznie,

piszę z zapytaniem o swój pierwszy odblok, jak zrobić to z głową :)

Na cyklu jestem od Czerwca 2023 i od nowego roku planuję go zakończyć. Był to mój pierwszy cykl na enanie tylko i wyłącznie na niedużych dawkach pierwsze 4 miesiące 150 e5d, teraz po 4 miesiącach zwiększyłem do 200 e5d.

Mam przygotowane 5k ui HCG i symex, czy coś jeszcze powinienem się zaopatrzyć i czy ktoś mógłby mi konkretnie rozpisać co w jakiej kolejności stosować od ostatniego strzału.

Badania robię na bieżąco - Prolka, estro. Co teraz dorzucić do badań i po jakim czasie?

Bardzo wszystkim dziękuje za odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 661 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40034
Normalna rzecz wszystko, organizm powoli wraca do normy ;) co do syfow to mnie też zawsze wywalało na clomidzie, wielkie bolące wulkany xD na nie pocieszenie powiem Ci że lubią się trzymać nawet i parę miesięcy po skończeniu brania clomidu xD

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94690 Napisanych postów 364660 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669726
Wrzuc aktualne wyniki badań i badania sprzed cyklu
Podawałeś hcg na cyklu??
A clomid gdzie ??


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-12-12 16:15:17
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 296
lodzianin1
Wrzuc aktualne wyniki badań i badania sprzed cyklu
Podawałeś hcg na cyklu??
A clomid gdzie ??















Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-12-12 16:15:17

Nie przjmowałem hcg, przez cały cykl nie przyjmowałem niż oprócz enan i symex w dawace 1tab e7d.

Dostałem takie info że to wystarczy symex i hcg, też się zastanawiałem że clomidu brak. Jeszcze troche czasu mam więc zdąże się zaopatrzyć w razie w jeżeli to faktycznie konieczne :)

Badania wstawiłem w załączniku i opisałem które przed cyklem, a które ostatnio były robione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94690 Napisanych postów 364660 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669726
Do tego hcg min 15-20 tysięcy clomid min 30 taksów możesz też tamoxa dokipic i po hcg polecieć combo clom/nolva
Ktoś chyba cię nie lubi jak pct rozpisał z exe i 1 ampy hcg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 296
To podpytam się Ciebie jeszcze, jak te hcg brać? i clomid? Jaka dawke? Przez ile czasu i co ile dni? Trochę się zmartwiłem teraz bo byłem pewny że jestem przygotowany..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94690 Napisanych postów 364660 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669726
Można tymi badaniami już się podeprzeć do pct bo to już raptem 3 tyg na krzyż
,trochę kiepsko brałeś to exe bo trzeba było częściej brać mniejsze dawki ale teraz już mniejsza z tym
W ost tyg testa dasz 2 tabsy exe w tygodniu
Ok 5-7 dni po ostatnim testo zaczynasz hcg I tutaj al o 2500 jm co 3 dni albo 1666 co 2 dni,wybierz min 20.000 hcg
Dobrze bylo by zrobić po ost inj z hcg ponowne badania
E2
Prl
Test całkowity

Jak będą w widelkach wskakujesz na clomid 50 mg na nocprzez 5 tygodni
Pod koniec 5 tyg powtórka badań I już bardziej rozszerzone
Test
E2
Prl
Lh I fsh jak będą w widłach pct się udało
Wrzucisz wyniki będziemy myśleć co dalej i czy jest ok
Prl jest wysoko ,ogarnij gdzieś tableyke dostinexu lub cabaseru i tutaj jednorazowo 0.5-1 mg załatwi sprawę prl która po tej dawce powinna spaść w środek lub dolne widleki


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-12-12 17:38:55
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 296
Siemka, wielkie dzięki za odpowiedź. Zaopatrzyłem się w 20000 hcg oraz 30 tabs clomidu, wczoraj zrobiłem pierwszy strzał z hcg i wybrałem opcje 2500 co 3 dni. Za 2 tygodnie podrzuce badania i zobaczymy co dalej :)

Mam takie nietypowe pytanie, czy podczas odbloku mogę normalnie zapalić ziółko? 2-3 razy w tygodniu przed snem lubiłem zapalić i się zastanawiam czy tu w jakiś sposób może wchodzić w interakcje. Nigdzie w necie nie znalazłem konkretnej odpowiedzi czy mogę czy nie, wiecie może jak to wygląda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94690 Napisanych postów 364660 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669726
Nie będzie żadnej intereakcji

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 296
Witam witam,

jestem juz po przyjęciu 20000 j hcg i tak się prezentują wyniki;

Rozumiem że tak jak pisałem, mam teraz codziennie jeść przez 5 tygodni clomid tak? Coś dodajemy coś zrobić dodatkowo jakieś badania?









Zmieniony przez - Rico789 w dniu 2024-02-11 01:42:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 123 dni Przeczytanych tematów 1900
Nisko masz tescia po tym HCG w jakich dawkach brałes?, pewnie będziesz musiał wrzucić więcej HCG żeby dobić chociaż do połowy zakresu, ale niech się jeszcze wypowiedzą bardziej doświadczeni.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 123 dni Przeczytanych tematów 1900
A jeszcze tak z ciekawości jak się czujesz po tym HCG i tym teściem tak nisko chodzi mi samopoczucie motywacja libido?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Planowanie pierwszego cyklu

Następny temat

Jak to możliwę?

WHEY premium