SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy kontakt z PH-co wybrac?!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2920
Witam.Znajomy chce zrobić cykl na ph, był już kiedyś na cyklu saa (chyba metanabol). Moglibyscie mi pomoc wybrać który ph ma wybrać, będzie to jego pierwszy kontakt z ph. Myślałem nad takim ph: Alpha Drol, Hemapolin, Mass Drol, Phera-MASS, Trenadrol . Ma troche fetu Wink to wydaje mi sie ze przydało by mu sie miesnie wyrzeźbic i ubic

....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
A brał tak zapytam ktoś spawn jestem po trenadrolu i tak myśle o przyszłości żeby pojechać właśnie na spawn bo niewiem czy idzie na tym konkretna masa czy rzeźba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 703 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4805
Trenadrol jest b.dobry z tego co wiem. znajomy z klasy go wali i masa poszła mu pięknie i przybyło sporo kilo na klatę. więc chyba godne polecenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2920
a jak u niego ze skutkami ubocznymi po trenadrolu?

....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
wolał bym cykl zrobić na metce lub test prop niż blokować się na ph

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 665 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6212
Ogólnie nie polecam. PH masakrycznie wysuszyły mi stawy i stara kontuzja powypadkowa dała znać o sobie...Ledwo co chodziłem, po połowie puchy flexa animala, odstawieniu PH i siłki doszedłem do siebie, chociaż nie do końca...
Poza tym ktoś mi tłumaczył że lepszy farmakologiczny wyrób (sok) niż jakieś piwniczne badziewie.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
wielokrotnie pisałem o godnych polecenia prohormonach, no ale cóż, trzeba się czasem powtarzać.

Odradzam zdecydowanie produkty Kilosports, sprzedawane przez pewnego mędrca zza oceanu, czyli Trenadrol, Superdrol, Phera Mass itp itd. Przede wszystkim dlatego, że nie wiadomo co jest zamknięte w kapsach tych produktów (przykład najbardziej namacalny - Trenadrol, który według etykiety ma w kapsie 30mg substancji o nazwie 17 beta metoxy trienbolone, podczas gdy produkt konkurencji - Generic Labz Mega TRN ma tejże substancji w kapsułce 2mg!!!).

Jak już lecieć pehacze, to firmy godne zaufania i dostępne w polszy:
Generic Labz (Mega TRN, Mega Zol, Mega H, Epithin E)
Competetive Edge Labz (M Drol czyli klon legendarnego Superdrola z AX, Phera Plex i H Drol).

Te produkty dają wymierne efekty i są sprawdzone przez wielu użytkownikó.

A kwestia czy jest sens brać prohormony czy lepiej od razu saa jest uzależniona od wielu aspektów konkretnego przypadku i stanowi temat do zupełnie odrębnej dyskusji.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
Don, co myslisz o spawn'ie?

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131
tylko trenabol i Equipoise do tego jakies bialeczko i musi isc na 100% tylko towar z dragona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 703 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4805
z tego co z nim gadałem na nic się nie skarżył, na początku mówił że by poruchał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Spawn musi konkretnie w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.c z kapci.

Firma sprawdzona, więc towar raczej pewny.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1226
Zgadzam sie.Pozdrawiam

----Paradise Is Very Nice----

...<Muzyka do Biegania - Do Pobrania>...[http://www.sfd.pl/Muzyka_do_Biegania_-_do_pobrania-t326453.html]

W razie pytań pisz śmiało: GG

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ważne pytanko

Następny temat

cykl do rozpisania

WHEY premium