SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl start polowa stycznia.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2518
Witam, właśnie planuję zacząć pierwszy cykl na Saa. I tu nasuwa się pytanie co najlepsze na początek, znajomy doradził, że dobrym wyjściem będzie susta(15 strzałów) + deca(10 strzałów). Jednak zastanawia mnie czy nie lepiej byłoby dece zastąpić meta.
Ankieta:

1. WIEK:22
2. WAGA:85
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps:37,5
-klatka:105
-udo:58
-talia:90
5. STAŻ NA SIŁOWNI:4 lata z przerwami, ostatnio 4 miesieczna przerwa spowodowana wypadkiem.
6. DIETA:
-białko:2
-węglowodany:6
-tłuszcz:1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:--
8. TRENING:4 w tyg
9. CEL CYKLU:masa siła
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): utzrymuje ta sama mase
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: cały owłosiony ale na głowie juz porządne zakola :D
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:90
-martwy ciąg: 110
-przysiad: 100

Proszę o porade
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2425
"od końca grudnia zacznę cykl na mono + aminokwasy+booster oczywiście do tego dieta nonstop witaminy itp. "

Jesli zaczniesz od konca grudnia mam rozumiec ze to bedzie 30 grudnia/ 1 stycznia? jesli tak to jakim cudem w styczniu chcesz zrobic bombe na saa jak takie bombki na suplach ww laduje sie od 5-6 tygodni?;p chyba chciales powiedziec ze od konca lutego ale rob jak uwazasz ja juz napisalem co by bylo najlepsze i sie tego trzymam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
1-8 100mg e2d propa to bedzie dobre na poczatek ewentualnie mozesz jeszcze wino dodac

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Żadnego dopingu!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 303 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10661
Znajomy ci doradzil ale nie wiem czy to dla ciebie cykl. Mogl doradzic dobre srodki, pewne bla bla bla ale ty masz 22 lata dopiero, osiagi na silce jeszcze kiepskie.
Policz kase, aby dopiac wszystko na ostatni guzik wydasz kolo tysiaca zlotych.
Znajomy ci powie ze deka tyle, testo tyle. Do tego nalezy doliczyc mnostwo dodatkowych ale bardzo ważnych "bzdetów" takich jak czosnek, tran, omega 3, witaminki, mineraly, leki oslaniajace watrobe jak hepatil, eseliv, sylimarol, bla bla bla, moze nolve, odblok mozliwe ze z hcg, badania przed cyklem i po cyklu na poziom testosteronu, estradiolu, prolaktyny, jakis stack kreatynowy po cyklu, od ch**a duza micha i duzo czasu na duzo treningow, to wszystko wylicz na swoje 15? tygodni cyklu.
Moze wyjdzie ponad 1k :)

Pozdrawiam, mam nadzieje ze cie zniechecilem. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2518
Wiem jakie się z tym wydatki łączą i jestem na nie gotowy. Sam wyliczyłem ze 1k pójdzie na na samą michę i te nazwane przez Ciebie "bzdety", jestem gotowy wydać na cały cykl nawet do 2k i całkowicie dostosować swój plan dnia pod niego. Jeśli chodzi o osiągi to oceniam, że nie są takie złe bo zawsze byłem dość słaby mimo różnych treningów i chciałem przełamać się dzięki Saa. Z tego co tu widzę, nie obrażając nikogo, całkowitym nowicjuszom doradzacie dobre cykle a jak siebie oceniam na dośc doświadczonego "sportowca", który wie jak trzymać sztangę odradzacie całkowicie. W ogóle z dopingiem czekałem ponad 2 lata i wywnioskowałem, że to dobry moment. Mimo wszystko chętnie przeczytam jeszcze parę rad.
Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2518
Ktoś coś jeszcze doradzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 438 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3782
Powiedz czym sie kierowales wybierajac suste i dece na pierwszy cykl??

I'm a champion!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2518
Zostało mi to polecone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 598
To chyba zostało Ci źle polecone...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2518
To chyba możecie napisać coś w stylu co napisał snara...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 598
Ja również polecałbym Ci propa 100 mg e2d i chyba kazdy zielony tak zrobi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie do kumatych

Następny temat

porządny cykl - tylko na czym?

WHEY premium