SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl na KREATYNIE !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26955
Owszem ankieta w tej formie mi nie odpowiada, jest to zgłoszone do modów i trwają prace nad nową. A powinieneś chociaż znać jego stopień wytrenowania, nie mówiąc już o reakcji jego organizmu na poszczególny rodzaj treningu, przebytych potencjalnych cyklach, czy ma tendencje do tycia lub chudnięcia itp. Bez chociaż tego pierwszego nie można brać się za poprawianie planów.

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
Nie poprawiam planów, od dziś wiec nie musisz mnie poczuać.

Napisał wady ? nie

Napisał staż ? tak

Jego zadaniem jest samemu, odkryć swój organizm, my mamy mu tylko pomagać, no chyba że jesteś taki mądry i wiesz co na niego najlepiej działa, bo podejrzewam że on sam nie ma o tym pojęcia, swój organizm poznaje się długie lata.

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
widzisz przeciez ze on przeczytal ze 2 arty na krzyz i gra znawce...

Nie ma nawet bladego pojecia o lancuchach kinematycznych, patologii sylwetkowych itp itd a od tego glownie zalezy nasz trening - organizm nie jest glupi i zawsze wybiera droge zeby przetrwac, ot co przyklad: ktos niepotrafi zrobic 1 poprawnej pompki na poreczach - za slabe piersiowe, organizm radzi sobie z tym w ten sposob ze odchyla sie znaczaco do tylu by prace przejely naramienne oraz prostowniki ramion. Takich przykladow jest mnostwo, do tego dochodza indywidualne proporcje, poprzednie cykle treningowe, poprzedni odnotowany badz nie progres, kalibracja diety i wiele innych czynnikow. Z checia moge spaiter porozmawiac z Toba o treningu internetowy znawco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26955
A możesz mi z łaski swojej powiedzieć co ci staż mówi, bo mi nic. Staż może wynosić długie lata a poziom wytrenowania może być i tak nikły. A co do wiedzy na temat co jest odpowiednie dla jego organizmu, to znając te rzeczy o które wyżej prosiłem mogę mu nakreślić pewien schemat treningu który on sam będzie dopasowywał do siebie wraz z treningiem. Jednak do tego są potrzebne pewne dane.

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
ile razy mam mówić że nie "znawca" tylko "Specjalista"

Nie ruszają mnie twoje wypowiedzi Wielu osobą pomogłem, to dziś pisze z nimi na gg i dobrze się prowadzą. W jego interesie jest napisanie swoich wad itp... wszystko co obejmuje ankieta.

To prosze ty poprawiaj dzisiaj plany, siedź na forum pół dnia, zobaczymy jak Ci pójdzie i jakie będzie zainteresowanie powodzenia.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Nie mam zamiaru poprawiac planow z prostych przyczyn:

- nie widzialem nawet filmow jak dana osoba cwiczy - a zakladajac ze wiekszosc robi zle nawet glupie uginanie podudzi na maszynie to idiotyzmem dla mnie jest rozpisanie zurawia...ladnie wyglada na schemacie i glownie tylko tam.

- nie wiem czy dana osoba nie ma RAZACO zle rozkoordynowanych balansow silowych (plaska 90 siad 60 - co 2 osoba? no wlasnie)

- nie wiem jaki byl poprzedni plan i jakie tego efekty
- nie wiem jak wyglada odzywianie - czy jest to monodieta + mnostwo stresu czyli 0 progresu czy jednak odpowiednia nie schematyczna kalibracja

+ to ze ktos jest kompletnym obibokiem i leniem i nie chce mu sie poczytac - to czemu ma mi sie chciec zrobic cos za niego?? pocwiczyc tez za niego i zjesc ?? im dluzej bedziesz podawal ludziom cos na talerzu tym bardziej bedziesz utwierdzal ich w przekonaniu ze jestes dupa i rozpiszesz zawsze niezaleznie od humoru/nastawienia/problemow oraz bedziesz poszerzal grono wiernych Tobie leni.

Nie wiem nic - slowem: za malo danych - jesli informacje takie jak nick wystarcza Ci zebys powielil swoj kolejny super-planik w kazdym poscie to powodzenia.

Wracajac do zurawia to moze jeszcze napisze ze cwiczenie prioperceptywne jaskolka dla nog jest o wiele latwiejsze do wykonania dla poczatkujacego niz ow zuraw.

Zmieniony przez - Antos098 w dniu 2011-07-01 17:49:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
Boże

to żadnego planu byśmy tu nie poprawili bo nikt nie wrzuca filmików

Antos098

Powiem tak, jeśli nie podobają Ci się moje wypowiedzi to zgłoś to do modów, to dostane bana to podlega regulaminie.

Napisałem że żuraw ok, uginanie też, wiec nie kłam

Ta dyskusja nie ma sensu, nie będziesz poprawiał planów bo nie masz wiedzy, a wytykasz innym że nie potrafią tak jak pisze, zgłoś to do modów, bo przecież każdy plan który poprawiam jest niezgodny z prawdą.

Od diety są odpowiednie działy, nie wiem czy zdążyłeś zauważyć ale istnieje taki dział jak "Odżywianie"

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
nie mam wiedzy ale udzielam sie w zaawansowanych pomysl chlopaku zanim cos palniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
i co z tego że się udzielasz ? Jeśli robisz to w taki sposób jak tu... to powodzenia.

edit to poprzedniego postu"
Nawet Viren - doradca(pozdrawiam) podaje gotowe skrócone FBW, bo nie ma o tym żadnego art.

Poczytaj dokładnie moje posty, a potem oceniaj, czy podaje gotowce czy nie, bo rzucasz oszczerstwa w mojej osobie.

Poprawiłem plan ? tak

Ty zrobiłeś coś pożytecznego ? Nie narobiłeś nie potrzebnego spamu, który nic nie wniósł do tematu, następnym razem jak będziesz chciał podyskutować zapraszam na pw.

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2011-07-01 19:48:04

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26955
Spaiter ty dalej nic nie rozumiesz więc napiszę łopatologicznie. Bez wiedzy o danym użytkowniku nie można mu pisać jakiegokolwiek planu. Rozumiem Antosia ale ja przyjmuje że jednak potencjalny ćwiczący zadba o inne czynniki jak odpowiedni instruktaż techniczny czy brak stresów.

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - plan A już gotowy czas na B

Następny temat

gryf łamany

WHEY premium