SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl brak ograniczeń budżetowych.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 431
1. WIEK: 35
2. WAGA: 92
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka:
-udo: 67
-talia: 92
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata ciągłe, kilka lat wczesniej z przerwami
6. DIETA:
-białko: 3g
-węglowodany: 4-6g (dnt/dt)
-tłuszcz: 2,5g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: nie bylo
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 0
11. POZIOM BF%: ----
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezo
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie znam
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140
-martwy ciąg: 180
-przysiad: 160


Witam co doradzicie mi na pierwszy cykl przy w miarę przyzwoitych możliwościach finansowych nie chcę się truć metą czy antkiem.
Chodzi mi o masę w miarę stabilną może być z lekkim podlaniem mam tendencję do szybkiego tracenia wody i tłuszczu.
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prop/enan, meta by zla nie byla na pierwszy raz ale na teście tez by bylo ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Tura może być.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2378
Ja brałem na pierwszy raz 200 tabsów mety i rezultaty miałem bardzo duże, niestety miałem w czasie cyklu problemy z żołądkiem a teraz wyskoczyło mi gino w prawym sutku, ale jak wiadomo na każdego działa inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
meta takim toksykiem nie jest, meta/tura/oxa z enanem moze? jedyne co mozesz zrobic jeszcze to zainwestowac w jakies lepsze laby, apteke jesli mozesz wyrwac lub ug z wyzszej półki. lub zrobienie wlasnego mixa typu prop + enan np 50mg propa + 100mg enana e2d i wtedy juz bez orali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
przybij cypionat solo i tyle w cyklu, na pierwszy raz styka

Nie ograniczony budżet przeznacz i skup na diecie

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
j/w

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
sam testosteron do wyboru jeden z 3 estróe enan/cypio/prop jak jest kasa tk skup się do tego na diecie wołowina,ryby itd będzie szło

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 431
prop odpada wolałbym coś dłuższego. I teraz co lepsze enan czy cypio? No i co z tą legendarną metą do prolki? Warto dorzucać czy korzyści przewyższają koszty czy raczej nie? A może winko lub oxa na dodatek?
pozdrawiam

Zmieniony przez - hans1000 w dniu 2013-06-28 15:34:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
daj samego cypka opcjonalnie cypka z metką

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 431
No tak ale jak wygląda sprawa wałowania cypka? prolka z apteki jest pewna a jak z cypio w który ewentualnie celować? I czy od razu walnąć IA? nie chciałbym mieć cyca i trochę się o prostatę też boję.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

badania badania pomoc

Następny temat

enan+deca+meta

WHEY premium