SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 59 dni Na forum 58 dni Przeczytanych tematów 304
1. WIEK: 26
2. WAGA: 85
3. WZROST: 188
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: aktualnie cwicze 3 miesiące, łącznie ponad 3 lata
6. DIETA: jest
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU: przybrać na masie
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: zakola
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 110
-martwy ciąg: nie wiem
-przysiad: 130


Cześć. Planuję pierwszy cykl w życiu.
Testosteron enanthate trochę czytam i nie wiem jak go poprowadzić. Czy bicie co 4 dzień 250 mg będzie dobrze? Planuje jechać 4 miesiące i nie wiem jak z hcg polecieć są różne szkoły. Bić go w dwa razy w tygodniu od początku w małych dawkach takich jak 250 jm czy na koniec w dużych? Też mam arimidex. Clomid na odblok 1 tabletka przez 20 dni? Badania Idę zrobic w przyszłym tygodniu a zacząć mam zamiar po otrzymaniu wyników.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94715 Napisanych postów 364681 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669789
Napisz co wczoraj zjadłeś
Wrzuc aktualne wyniki badań

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 662 Napisanych postów 1088 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40073
Zrób morfologię pełna, lipidogram, wątroba/trzustka, testosteron całkowity, estriadol, prolaktynę, LH i FSH ;)

Jak na pierwszy raz to trochę dużo, daj 125mg e3d na początek ;) hcg X2 week 500ui, nie nastawiaj się na odblok po 4miechach bo jak bedzie dobrze i bez problemów zdrowotnych to można lecieć dalej ;)
30tabs minimum clomidu + 10/15k ui hcg do odbloku ;) jakis symex do ogarnięcia estro jakby wariowalo też miej pod ręką ;)

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 59 dni Na forum 58 dni Przeczytanych tematów 304
Kalorii nie liczę, ale dostarczam około 250 gramów białka dziennie.
1. Jajecznica 6 jajek z cebulą do tego 3 tosty z szynką i papryką
2. Makaron pełnoziarnisty z kurczakiem (200 gramów) i szpinakiem
3. W pracy to samo
4. Skyr 500 gramów
5. Kanapki z serem i szynką
W pracy popijałem odżywkę białkową i szejk proteinowy z orzechami i płatkami owsianymi.


Zmieniony przez - Scarface06 w dniu 2024-03-03 10:21:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 662 Napisanych postów 1088 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40073
Samym bialkiem masy nie zrobisz ;) musi być odpowiedni dodatni bilans kaloryczny ;)

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 59 dni Na forum 58 dni Przeczytanych tematów 304
Wiem, ale 4 kg poszło do góry już. Te 10/15 tys jednostek jak mam rozbić? I zamiast symexu może być arimidex?


Zmieniony przez - Scarface06 w dniu 2024-03-03 10:30:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 662 Napisanych postów 1088 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40073
Na odblok 1250/2500ui e3d, zależy czy aptekę czy under bedziesz miał hcg ;) ja wolę exe to ogarniecia estro gdy bardzo nie wariuje ;) (a nie powinny być wielkie skoki przy takiej dawce).

Jak poszly 4kg to widocznie miałeś dodatni bilans ;) ale gdy waga przestanie rosnąć to i tak musisz dorzucić kcal, a licząc będziesz wiedział ile przynajmniej ;)

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 59 dni Na forum 58 dni Przeczytanych tematów 304
Dziękuję bardzo :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino po hgh

Następny temat

Novothyral 100 w okresie masowym

WHEY premium