SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy Cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5585
Witam, na wstepie troche o sobie:
Staz- 2 lata
Wiek - 19 lat
Waga - 90kg
Wzrost - 193cm

A Teraz do rzeczy, chcialbym wziasc na pierwszy cykl superke, Moglby mi ktos to rozpisac? i Czy oplaca sie polaczyc ja z propem? Nie chche dlugiego cyklu, chce zobaczyc jak moj organizm reaguje na SAA. Co na ODblok ? slyszalem ze Nolva lepsza...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5585
dark troche zamotales Ogółem za krótko aby mowic o wynikach ale odczuwam wieksza pompe ( duuuuzo wieksza :) ) i poped wiec propek chyba dziala jak nalezy wale jak radzil elite 1 ampula superki i 1 ampula propa co drugi dzien. Póki co jest Si jak nie bedzie klepalo tak jak chce to moze od 2 tyg dozuce mete...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
3tab metki dziennie w ilosci 100szt jak na pierwszy raz bedzie good
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6567
albo...

1-8 prolo 200mg c5d

tez bedzi SI jak dla prawiczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5585
hmm mety boje sie ze wzgledu na zoladek, mialem wrzody... a chce ta supre wcisnac bo "dostalem", przywlaszczylem sobie 20 ampulek i myslalem aby dokupic i uzyc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
wiesz z ta superka to jest teraz troche nie halo.. raczej masz propionat chyba, ze sobie sam z czech przywiozles

mozesz go zuzyc jak najbardziej, wal 1ml co drugi dzien i obserwuj reakcje, dobrze wysycic troche receptory na poczatku, powiedzmy pierwsze 5 strzalow codziennie a potem co drugi dzien, jezeli w 3-4tym dniu bedzie OK to trzymaj sie tego a jak nie poczujesz za wiele to wal 2ml i sie modl, ze to nie wal wiesz najlepiej dokup do tego 1000mg propionatu i wal raz superke raz propionat wtedy powinienes wyjsc na swoje IMO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5585
ok, jakiego propa polecacie z jakiej firmy farmadon bedzie ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
wszytsko tylko nie farmadon

farmak , chinski , BD

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
hubei 200mg/2ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935


jeden z lepszych

Zmieniony przez - MASSpower w dniu 2005-09-16 23:55:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5585
ok wiec tak mam 20 ampulek supry ze spoofy i mam zamiar dokupic to tego tego chinskiego propa. Czy ktos mógłby mi to ladnie rozpisac co i ile tego bic? Jezlei komus bardzo zalezy na sogu to wykupie abona i wynagrodze w ten sposob czyjoms prace. Dzieki za Odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5585
Rozpisze ktos?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na pierwszy ogień winko i prop La Pharma, pytanie żółtodzioba.

Następny temat

Pomóżcie :)

WHEY premium