SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze treningi

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Nie "dołączyć", tylko "zamienić"..
Ja Ci po prostu piszę jak jest, a Ty zrób jak uważasz..
Shock therapy ma za duzo składników podnoszących ukrwienie, odpowiedzialnych za tzw "pompę".

Chesz, żeby twoje mięśnie miały powera na treningu i się robiły większe, co za tym idze - ograniczały twoje ruchy(?)
...czy chcesz mieć powera bez nie potrzebnej w sportach walki pompy(?)

Jeśli opcja druga, to zamień shocka na zwykły jabłczan, albo ewentualnie ester kreatyny.

Wybór należy do Ciebie..

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
A mi sie przypomina niedawny wywiad z Leszkiem Blanikiem, ktory wspomnial, ze na plazy czesto podchodza do niego czesto tacy rozni 'sportowcy' i sie pytaja jaki koks bierze. A to po prostu dobry trening....

Niestety za duzo ludkow trenuje teraz BJJ w Polsce myslac, ze jak sie takiej chemii najedza to wszystkim dowala. A to nieprawda. A dla poczatkujacego to po trzykroc nieprawda.
Co ci da ze sie tego najesz? Lepiej sie czujesz? Podbudowales swoje ego? Myslisz ze jestes lepszy? Tylko dzis. Jutro ty ciagle bedziesz na etapie kurczowego trzymania swoich przeciwnikow, a oni naucza sie tobie uciekac. I wtedy nie bedzie takich ilosci chemikaliow co by je dalo sie zjesc, zeby nadrobic stracony czas.

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Grimper, masz dużo racji, ale obaj wiemy, że w dzisiejszych czasach każdy wyczynowy sportowiec bierze suplementy.

Co do początkujących wojowników, to zgadzam się z Tobą w 100%, ale jeśli chłopak się uparł, to i tak zrobi jak chce..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1282
Troche to smieszne,bo kolega zadal pytanie na,ktore juz sobie odpowiedzial,tylko inaczej je sformulowal. Otrzymam konkretne odpowiedzi co do treningu i "diety" i mimo to szuka odpowiedzi kozystnej dla jego zamiarow,czyli branie suplementow!
Jesli chcesz nabrac tylko sily i masy zmien bjj na silownie,jako poczatkujacy dozuj sobie kreatyne itp. i zobaczysz jakie tego beda skutki w rozwoju organizmu,ktory bedzie przyzwyczajal sie do wysilku.Zapominasz o najwazniejszym,do uzyskania efektow treningowych potrzebna jest rowniez cierpliwosc,Tobie jej chyba brak skoro chcesz w taki sposob isc na skroty!!!

"Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za to, co robimy, także za to, czego nie robimy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34
Jakie skroty, nie zamienie BJJ na silownie, bo nie po to sie zapisalem. Tak czy inaczej bede cos bral, jednym sie to podoba innym nie. Szukalem tylko jakiegos najbardziej odpowiedniego dla mnie suplementu. Mniej zmeczenia, wieksza wytrzymalosc, i nie mowcie mi ze jak bede brac jakies odzywki to pozniej sie to na mnie odbije :] Gdyby tak bylo nikt by tych odzywek nie bral, to przeciez nie dziala jak koks, nie trzyma tylko wtedy gdy sie go bierze, jezeli wzrosnie mu potym sila to przeciez wieksza czesc z tego zostanie, a jak teraz pomoge organizmowi zeby sie tak nie meczyl i wiecej wytrzymal, to pozniej dzieki treningom moja wytrzymalosc przeciez i tak wzrosnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Ja Ci już napisałem wyżej moje zdanie Teraz zrób jak uważasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1282
Bierz co chcesz,ok! Tylko czytaj ze zrozumieniem!! Na etapie poczatkowym jakiegokolwiek treningu silowego odradza sie branie suplementow,poniewaz powinno sie je brac gdy organizm przywyknie do wysilku i zajda w nim odpowiednie zmiany.Takie zmiany, po ktorych mozna bezbieczniej brac suplementy bez wiekszej szkody dla organizmu!!!Pozdrawiam!

"Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za to, co robimy, także za to, czego nie robimy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Wy swoje,on swoje...Jak ze ścianą

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Nie kolego Daniello,to funkcjonuje na trochę innej zasadzie - jak teraz dasz swojemu organizmowi suplementy,to on do nich przywyknie,a wzrost siły i wytrzymałości następi jedynie dzięki suplom. W późniejszym okresie treningu,kiedy ponownie chciałbyś skorzystać z takiego dopalacz,nie uzyskasz żadnych rezultatów lub będę one miernie.

Jeśli natomiast organizm pójdzie swoim torem,po dwóch-trzech miesiącach sam zauważysz,że on się przystosuje,bez większych problemów. Korzystając teraz z supli nie wykorzystasz ich odpowiedniego potencjału.

Posłuchaj bardziej doświadczonych kolegów,skoro wcześniej i tak ich zapytałeś.

Aha, i nie chodzi o to,że suple źle wpłyną na Twój organizm. Grimperowi chodziło o to,że teraz,będąc silniejszym i wytrzymalszym od innych,nie skupisz się wystarczająco mocno na technice - która teraz jest najważniejsza!

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1282
Gdzie "diabel" nie moze, tam Saide posle

"Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za to, co robimy, także za to, czego nie robimy."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

uderzenie głowa kung fu

Następny temat

uczeń Bruce'a w Polsce! Richard Bustillio w Łodzi

WHEY premium