SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze kroki Djurdjevki :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3118

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Marta, Iza, Hubert, przeca Wy się nie znacie... no że jak rekomp na kościach to podstawa bodybuildingu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wiesz... Ja nie wpadam w zachwyty nad tekstami osób, które pisząc w stylu "badania naukowe wykazały", zapomniały dodać: "te badania, które wybrałam/-em, a które pasują do mojej teorii".

Bo na przykład w przeciwiństwie do cytowanych publikacji potępiających śniadania sprzed niemal 40. lat(), taka analiza sprzed 6. lat przeprowadzona na ponad 6.7 tyś. osób mówi coś zupełnie innego
http://aje.oxfordjournals.org/content/167/2/188.full.pdf

Zachęcam do lektury, zwracając jednak uwagę na fakt, że chcąc opierać swoje wnioski na publikacjach naukowych, trzeba najpierw zastanowić się, czy to, co opisują one ma odzierciedlenie w danej, interesującej nas sytuacji

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-07-15 22:38:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163
Martucca

Sugeruję, abyśmy usunęli się w kąt, a powrócili do tego dziennika za 3 miesiące, aby podziwiać efekty rekompozycji ciała u wychudzonej osóbki o doświadczeniu/stażu nieistniejącym, która stwierdziła, że niejedzenie śniadań jest kluczem do pięknej sylwetki.


Nigdzie nie stwierdziłam, że to właśnie niejedzenie śniadań jest kluczem do pięknej sylwetki. Po prostu włączyłam tę praktykę do swojej diety. A odnośnie do komentarzy: czekałam raczej na merytoryczne uwagi osób, które w temacie siedzą dłużej niż ja, a nie na osobiste wycieczki i stek złośliwości pod moim adresem. Jeżeli się Wam to podoba i w jakiś sposób dowartościowuje to kółko wzajemnej adoracji, to nie żałujcie sobie.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"czekałam raczej na merytoryczne uwagi osób, które w temacie siedzą dłużej niż ja, a nie na osobiste wycieczki i stek złośliwości pod moim adresem. Jeżeli się Wam to podoba i w jakiś sposób dowartościowuje to kółko wzajemnej adoracji,"

dobra jesteś , najważniejesze osoby na forum się udzieliły w Twoim temacie ,a Ty Im pyskujesz i końca nie widać.

Zmieniony przez - MagdaLenka88 w dniu 2013-07-15 23:01:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163
Ja nie pyszczę, odpowiadałam tylko na zarzuty, nasycone zresztą złośliwością. A osoby najważniejsze się udzieliły, ale niestety nie do końca merytorycznie. Nie dam po sobie jeździć komuś tylko dlatego, że ma nicka w kolorze zielonym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie musimy się dowartościowywać, bo w swojej klasie jesteśmy zayebiści
Osobiste wycieczki pod adresem kogoś, kto jest dzień na forum? "Jeżdżenie"? Ciekawa teoria. Bo jednak nasz świat się wokół Twej anonimowej osoby nie kręci, więc nie pochlebiaj sobie

Już Ci powiedziano: swoją pyskówą pod moim adresem strzeliłaś sobie w kolano. Zatem na pomoc (a przynajmniej moją) nie licz.

Adieu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163
Martucca
Zatem na pomoc (a przynajmniej moją) nie licz.

Adieu.



Obejdzie się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Pewnie jesteś z siebie dumna. A teraz idź i spójrz w lustro. Coś zyskałaś? WYglądasz jak wyglądasz, więc przyznaj sama przed sobą, że Twoje metody nie działają.

Nie musisz odpisywać, obejdzie się

Powodzenia.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-07-15 23:13:46

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163
No wyglądam jak wyglądam. Zaczęłam tydzień temu, więc... . Pozdro

Zmieniony przez - Djurdjevka w dniu 2013-07-15 23:17:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Pokaż się za 3 m-ce

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

lysinka/ dziennik

Następny temat

POMOC W UŁOŻENIU DIETY REDUKCYJNEJ I ĆWICZENIACH PRZY NIEDOCZYNNOŚĆI.

WHEY premium