SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze Treningi - Ćwiczenia i dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10
Witam wszystkich
Już miałem zrezygnować (kolejny raz) aż nie trafiłem na tekst Gazara .. i już wiem - jestem ektomorfikiem, i chyba można z tym walczyć.
Próbuję się odnaleźć w gąszczu tylu cennych i niezastąpionych porad - ale wybaczcie gubię się.
Mam 189 cm i ważę 70 kg - i tak chyba całe 30letnie życie.... zawsze byłem "szczupłym" człowiekiem. Teraz postanowiłem to zmienić. Jeśli możecie mnie ukierunkować i wskazać jak zaczynać... nie oczekuję pełnej "opieki" ale nie chciał bym zacząć i na wstępie coś zepsuć. Interesuje mnie plan treningów oraz dieta...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
W mojej stopce masz dwa linki, które Ci pomogą.
Miłej lektury, wrzuć tutaj dietę do oceny jak ułożysz, a trening do działu treningowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10
Bardzo dziękuje ;)
Jak tylko połapie się o co chodzi, sporządzę takową i poddam srogiej ale konstruktywnej ocenie.
Jeszcze raz dziękuje za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Na mase do Sprawdzenia - by k3ho

Następny temat

dieta

WHEY premium