SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza kreatyna, 6 treningow w tygodniu, dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Ja bym zamiast dextrozy to walnął z carbo.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 490
boguc ale wlasnie wyzej pisze ze niejest to dobre rozwiazanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
w skrócie chodzi o to że ww nie są kreatynce do niczego potrzebne a tylko mogą zaszkodzić(fat).all.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 490
czyli z tego co piszecie w dni kiedy bede na treningu w noge mam niebrac kretki po treningu? tylko jedynie 5g rano?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dorzuc carbo do suplementacji, lepiej sie bedziesz czul po treningach nogi itp :) jakies witaminki, ZMA apteczne...przy tylu treningach przyda sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 490
ok pomysle nad tym dzieki za rade
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Ja bym walil 7 dni w tygodniu po 2 x 5gr mono z 500 gr puchy masz cykl 50 dni optimum carbo kup i wal po treningu w celu odbudowwnia zapasow glikogenu w miesniach.po treningu pilki tez pij carbo.pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 490
no wlasnie tak sie zastanawialem zeby brac co dziennie 2x5g bo i tak bede mial krety 500g, ale p odobno w dn i nietreningowe moge braz tylko 5g, wiec niewiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
wcale nie musisz brac w dni nioe treningowe 5gr to powiedzmy przyjelo sie tak z oszczednosci chyba ja bym tu nie zalowal i walil 2 x 5gr dziennie 50 dni i cacy.jedz duzo trenuj i rosnij
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

xp+wpc - czy można łączyć?

Następny temat

co lepsze> Gain Fasy czy Serious Mass??

WHEY premium