SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza dieta

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 40
Pisałem w moim poprzednim poście jednak nie uzyskałem odpowiedzi więc postanowiłem napisać nowy temat, mianowicie chodzi o to, że postanowiłem, ułożyć dietę na podstawie artykuły który polecił mi inny użytkownik. Oto ona:

9:00 śniadanie
owsianka (pół szklanki płatków, 2/3 szklanki mleka, łyżka miodu, łyżka oliwy)
11:00 II śniadanie
3 kromki z twarogiem, (chleb razowy)
13:00 obiad
kasza gryczana 100g, oliwa 2 łyżki, +mięso z sałatą
19:00
2 łyżki miodu z wodą, ryż 100g, twarog 100g, orzechy 20g
22:00-23:00
twaróg 75g z łyżką oliwy

Przeczytałem wiele postów i wiem, że powinienem spożywać więcej posiłków, jednak nie jestem w stanie. Zatem proszę o porady czy taka dieta może być czy należy coś dodać? Dodatkowo pytanie: Czy duże znaczenie odgrywa mięso, czy może to być zawsze mięso które akurat jest do obiadu dla domowników, zazwyczaj jest to pierś, kotlet, mielone, rolady. Dziękuję z góry za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 207 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2770
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
za dużo twarogu zmien tez na inne w dodatku lepsze zrodla bialka takiej jak mieso, ryby czy jaja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w sprawdzenie diety LOW CARB Help! :D

Następny temat

co się ze mną dzieje??

WHEY premium