SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pić zamiast wbijać ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wins & metan w płynie można popijać.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
nie zrobisz 1-2 cykli, bo gdy zaczniesz drugi (szybciej niż myślisz go zaczniesz) to już się z tego zbyt szybko nie wyplączesz !

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
nie wiaze z tym przyszlosci chce raz lub dwa zrobic jakis lajtowy cykl i wszytstko a wkuwac nei bede...pomozecie mi ?

hehe dobre, az sobie przypominam siebie3 przed 1 cyklem ktory nieszczesliwie skonczylem ;)

W kazdym badz razie juz mam zaplanowany drugi ;P

Tylko nie wiem co lepiej:
1-4 metka(tu nie wiem jakie ilosci)
1-8 prop 100 mg e2d
3-8 winko 50 mg e2d

czy moze zamiast metki wziasc npp, ale mysle ze na drugi cykl za wczesnie npp i zostgane przy metce. Szkoda ze ten skonczylem 2 tyg za wczes=nie bo juz bylo fajnie, ale coz :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22215
"nie wiaze z tym przyszlosci chce raz lub dwa zrobic jakis lajtowy cykl i wszytstko a wkuwac nei bede...pomozecie mi ? "

LOL weź sie rozpędź, winko inj przyjete oralnie nie da wiele wiecej niz w tabsach a po h... kase wydawac na inj

boisz sie igieł? wiec ten sport nie jest dla ciebie - na metkach i anapolonach daleko nie zajedziesz, a picie propa nic nie da - rownie dobrze mogesz go wlać w grzyba i tak nic nie da bo srodek domiesniowy moze byc przyjety tylk o po iniekcji, to winko jest wyjatkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
kretyn jestes...
dostales odpowiedz...mozesz pic winko tylko ( no i mete inj) ale po co skoro srodki inj sa 2-3 razy drozsze od tabsow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 1027 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3891
nie slyszalem o mecie inj...jest takie coś ? jaka jest fachowa nazwa tego specyfiku ? myśle że pijąc winko i metke w płynie pozbywam sie 17alfa i odciazam tym samy watrobe w znacvzacy sposob


ale zapewne nikt z moich znajomych nie ma metki w płynie dlatego kupie metke polska i do tego winko inj ( podobno lepiej klepie niz oral) a oral jest strasznie szkodliwy dla watroby...


co na odblokowanie po takim cyklu ? clomid sam czy nowla jest niezbedna ?

Zmieniony przez - Kaban16 w dniu 2007-06-20 09:49:54

Zmieniony przez - Kaban16 w dniu 2007-06-20 09:51:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4801
Wsadz se w dupe i ściśnij :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
kaban niby w jakis sposob pozbywasz sie17-a?wez sie zastanow i daj juz spokoj,koledzy ci juz wyjasnili wszystko

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
kolego przemysl sobie sprawe jeszcze raz na spokojnie ,ktoredy wprowadzasz do ukladu wins w tab? wiec jesli sie nie myle to w plynie bedziesz wprowadzal ta sama droga ,wiec chyba logiczne jest ze wino w plynie tez obciazy watrobe


PS. nie wiem czy wiesz ale wino inj. rowniez obciaza watrobe !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22215
"myśle że pijąc winko i metke w płynie pozbywam sie 17alfa i odciazam tym samy watrobe w znacvzacy sposob"

chyba ładny jesteś myslisz ze ta grupa 17-a-a to dla ozdoby tam jest? wlasnie po to zeby srodek mogl zostac przyjety przez uklad trawienny, deczka, omka nie ma tej grupy i takie koksy mozesz pic litrami i najwyzej srake bedzie mial a nie efekty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODBLOKOWANIE +TRIBULUS COMPLEX

Następny temat

Isotretinoin - czyżby koniec trądziku ?

WHEY premium