SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pharma Freak Ripped Freak

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80
Cześć wam.
Otóż mam krótkie pytanie. Ćwiczę na siłowni 4x w tygodniu po godzinie cwiczeń siłowych i ok 45 min aerobów, stosuję diete. Słyszałam pozytywne komentarze dotyczące Pharma Freak Ripped Freak, jako że w Stanach mam do niego dostęp moje pytanie- czy na prawdę jest tak dobry jak go opisują
? Żeby kasy w błoto nie wydawać:) Jeżeli był podobny temat wystarczy mi link, bo nie mogę się doszukać na Polskich stronach.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
bo juz nie ma w PL nigdzie tego z 1.3 . Ja kiedys testowalam i ten z 1.3 i ten bez i nie ma porównania. Obecny to kaszana

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 461
Kumpel brał i było widać różnicę już po tyg. ja jeszcze nie brałem ale też się przymierzam do kupna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5511 Napisanych postów 16366 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328346
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8679
Ja w tej chwili jestem 4 tydzień na redukcji, z czego od 10 dni zażywam Ripped Freak i przyznam szczerze, że nie jestem zadowolony z działania. Brak jakiegokolwiek pobudzenia, nie odczuwam zwiększonej potliwości ani podwyższonej termogenzezy. Z tym, że mam wersje bez 1.3, więc jeśli zamierzasz zainwestować w ten spalacz to kup wersje albo z 1.3, albo jesli chcesz cos bez 1.3 to bierz cos innego (rok temu brałem Scorcha i działał o wiele lepiej)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80
Jako że jestem kobietą myślicie, że jedna kaps dziennie będzie wystarczała? Bo to dość mocny specyfik. Najpierw chce zobaczyć co będzie mi się po jednej działo, ale nie wiem czy jako kobieta mogę spokojnie brać dwie jeżeli wszystko będzie ok? I z tego co czytałam po różnych forach Ripped Freak daje 'kopa' ale jako tako tkanki tłuszczowej nie spala. Jak to z nim jest ? Zdaje sobie sprawę, że to zalezy od organizmu człowieka. Wam pomogło przy redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
do spalania tłuszczu jest dieta z ujemnym bilansem kalorycznym.

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18146
a ta ripped bez geranium jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80
Doskonale o tym wiem i jestem na diecie. Jednak Ripped jest rozpoznawalny jako "redaktor tłuszczu" I nie chodzi mi o to, żeby robił za mnie całą robotę, tylko żeby pomagał przy spalaniu tkanki przy wykonywanych ćwiczeniach. Czytałam, że daje kopa czyli można wykonać 2x więcej ćwiczeń niż zwykle i moje pytanie było czy pozatym, że daje tego kopa pomaga przy spalaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
jak ma w składzie geranium to tak a nielepiej jakiś termo kupić np. Clenburexin 2 treca też pobudza

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ale koleżanka jest w Stanach to co jej Clenburexin proponujesz.
Ja miałem tylko sampla i bardzo mocno grzał.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
aha no to może hydroxycut Muscletecha

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Carbo

Następny temat

Proszę o poradę w sprawie cyklu 17 lat

WHEY premium